Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha óvszerrel védekeztünk, de bennem ment el?

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. napján vagyok, nem igazán állt még be, ált. mindig késik 3-4 napot. Ma a párommal szeretkeztünk, és eddig sohase történt ilyen, most viszont bennem ment el, az óvszer nem szakadt el, csak ahogy kihúzta, az óvszer spermatartója bennem maradt, tehát tényleg, csak egy kevéske és utána kihúzta és azt hitte, hogy lyukas, mert csöpögött belőle az "anyag". Kiküldtem, hogy engedjen bele vizet, de 100%, hogy nem volt lyukas. Aki ezt végig olvasta, és tud rá válaszolni köszönöm szépen. :)
2010. jan. 1. 14:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
14:54es mondjuk onnan tudom hogy rendelekezem józan paraszti ésszel, hogy ha a pasi a gumiba élvezett ami nem szakadt ki akkor KIZÁRT hogy terhes legyen. kérdező, nem kell a sürgősségi.
2010. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jaj nyugodjál már le!

Én is feltettem 1x egy ilyen kérdést, ugyanez volt a szitu, és akkor is ugyanilyen stílussal írta valaki a saját hülyeségét, hogy biztos terhes vagyok, és el ne merjem vetetni...

Én képzeld, nem lettem terhes!!!

Talán azért, mert így alig van rá esély???

2010. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hát mindenkinek köszönöm, a párommal elmentünk nőgyógyászhoz, felírta az escapelle eseményutáni tablettát, kiváltottuk , és bevettem. jobb a biztosra menni, nem akartunk stresszelni.
2010. jan. 1. 21:25
 24/25 anonim ***** válasza:
na, látjátok? nekem volt igazam. az orvos szerint is be kellett venni. legalabb igy nem lesz abortusza szegénynek. kérdező, majd ird meg, h mi lett, rosszul voltál-e tőle, vagy nem. meg irj, majd ha megjön.
2010. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Utolsó: Ha telibe élvezték volna akkor sem biztos, hogy teherbe esik. 250 millió spermából 200 db jut el a célba normál körülmények között. Ezeknek egy része útközben vagy eltéved vagy idő előtt meghal. A hüvely savas kémhatása is pusztítja őket. Szerintem a 72 órás nagyon káros lenne most.
2013. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!