Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációmnak most kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációmnak most kéne megjönnie. A párommal mindig védekeztünk óvszerrel és nem volt semmi probléma. Egy héttel ezelőtt megfáztam, és még most is meg vagyok fázva picit. Ez lehet ok a késésre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap késés bármikor lehet,amúgy késhet,de nem 1 hetet csak pár napot.
2010. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Stressztől is késhet!Ha azon idegesíted magad hogy miért késik akkor még többet fog .

Nekem volt már hogy egy hetet késett és pont előtte feküdtem le a párommal. De aztán ugyanúgy megjött és nem volt semmi probléma. Majd ha már egy hétnél is tovább késik akkor lehet aggódni

2010. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szexualitás alaptétele: Ha védekeztek, pláne láthatóan (vagyis gumival) és nem került sperma a hüvelyedbe, akkor nem lehetsz terhes.


Ülj le szépen, és gondold el: mikor szakadt ki a gumi? Azt azért észre lehet venni. Ha nem szakadt el egyszer sem, akkor nyugodj meg, egészen biztosan nem vagy terhes. Ha kiszakadt, akkor van rá esély, de azért nem túl sok.


És ne izgulj fölöslegesen, szűznemzés és szex nélkül eddig csak egy gyerek készült el :)

2010. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megfáztál attól késhet egy picit ez természetes! nálam is volt hasonló de utána megjött. a lényeg h ne gondolkodj ne idegeskedj azon h mikor jön meg?! terhes lehetek?! vagy hasonlók ha védekeztetek akkor erre nem kerülhet sor! szval nyugalom!:)
2010. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!