Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből probléma? SOS

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből probléma? SOS

Figyelt kérdés
A barátommal csütörtökön voltunk együtt és amikor elkezdett neki állni a cerkája, akkor hozzádörgölte az én csiklómhoz. Na most a pénisze előváladékos volt, és lehe, hogy jutott egy kis előváladék a hüvelyemhez is. Szex nem volt, csak előtte nap, de akkor védekeztünk. Peteérésem ma kell, hogy legyen. Ezért is vagyok ideges. Tudom legközelebb előjáték közben nem fogunk ilyet csinálni. Mekkora az esély így a terhességre? 19/L
2011. aug. 28. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha.nem tette be...nem biztos...de egy idő után probálj egy teszte:D

nemtom mennyi idő után kell

2011. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
DE mivel nem tette be, ezért sperma a méhemig nem juthatott el... De azért szeretném ha kapnék itt pár értelmes választ.
2011. aug. 28. 08:41
 3/10 Tajparaszt ***** válasza:
Szerintem ne legyél ideges...
2011. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tajparaszt ***** válasza:
Úgy értem, hogy ettől még nem leszel terhes.
2011. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy, tehát a lehetősége fennáll, de erre kb. annyi az esély, mint megnyerni a lottó 5-öst. :) Ha nagyon ideges vagy, max csinálj egy tesztet.
2011. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak "ijesztgetni" de az egyik volt osztálytársam az előváladéktól lett terhes!! Szóval marad a teszt!
2011. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az előváladéktól leszel terhes akkor az antikrisztust fogod megszülni.
2011. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, mert nem is biztos hogy van benne sperma, a másik meg, hogy olyan hosszú úton megdöglenek a kis aranyosak
2011. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem, hogy lehet így. De akkor is kedves utolsó: mi nem létesítettünk védekezés nélkül szexuális kapcsolatot, csak petting volt.
2011. aug. 28. 11:00
 10/10 anonim válasza:
Ha csak a csiklódhoz tette, akkor nem lesz semmi szerintem.
2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!