Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha óvszerrel védekeztünk, de bennem ment el?

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. napján vagyok, nem igazán állt még be, ált. mindig késik 3-4 napot. Ma a párommal szeretkeztünk, és eddig sohase történt ilyen, most viszont bennem ment el, az óvszer nem szakadt el, csak ahogy kihúzta, az óvszer spermatartója bennem maradt, tehát tényleg, csak egy kevéske és utána kihúzta és azt hitte, hogy lyukas, mert csöpögött belőle az "anyag". Kiküldtem, hogy engedjen bele vizet, de 100%, hogy nem volt lyukas. Aki ezt végig olvasta, és tud rá válaszolni köszönöm szépen. :)
2010. jan. 1. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
ha nem került beléd semmi, akkor ne aggodj. de maskor vegyek ki időben. ezt próbálom ugatni, de engem mindig le kell hordani, h milyen hulye vok. én igy csinaltam, amikor ovszerrel védekeztunk, és leszamitva azt a 3 at, ami elszakadt, nem voltam ideges.
2010. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
igen lehetsz terhes.szerintem 72 órás tabira lenne szükséged.
2010. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
sztem is jo lenne a 72 oras. foleg, ha középidőben voltal. azt ki tudod számolni?? 1. vok.
2010. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát igen, pont azon parázok, hogy "mi van ha?" , mert ő azt hitte, hogy lyukas. :/ ,de szerintem csak azért folyt belőle, mert ugye lefelé tartotta kicsit., de nem tudom :( ő se biztos magában akkor én se tudok biztos lenni, abba hogy, nem ment belém. Utána 4szer kimostam magam tusfürdővel, hogy még menthető legyen , ha esetleg így történt. :)
2010. jan. 1. 14:50
 5/25 A kérdező kommentje:
hát a ciklusom 8. napján voltam
2010. jan. 1. 14:51
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges a 72 órás, be ne vedd, nem tudják mit beszélnek, nem leszel terhes ne aggódj. 20L
2010. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kimosást, pláne tusfürdővel pedig soha többé ne csinálj, mert egyrészt csak rosszat teszel vele, ugyanis nem elpusztítod a spermákat hanem csak segítessz nekik, másrészt szétcseszed az amúgy is nagyon érzékeny hüvelyflórádat, aztán jön majd a köbméter folyás és nem érted hogy miért...
2010. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, te talán orvos vagy, h igy tudod, h nem terhes?? nagyobb az esélye, h terhes, mint h nem. a ciklus 8. napja, tehát megjött, és attól a naptól leszámoltál 8 napot? az még nem termékeny. de tudjuk, h a spermiumok a petevezetékben még pár napig elélnek, ugyh könnyen meglehet, h terhes lehetsz, mert a 10. naptól kezdődnek a termékeny napok. a 72 órás meg segitene. és ha összejön a baba? az abortusz jobb, mi?? - ez az utolsó pár mondat az utolsó válaszolónak szólt.
2010. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előtti.
2010. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, ne vegyél be 72 órásat, az csak tönkrevágja a szervezeted.
2010. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!