Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor mi történik, vagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doreszka7 kérdése:

Ilyenkor mi történik, vagy mi baj van?

Figyelt kérdés

Gestomix fogamzasgátlót szedek 20 napja, ez az első féle tabletta amit szedek. 10 nap után kezdtek jelentkezni a problémák, akkor közösültem a barátommal először védekezés nélkül (ekkor ugye már 10. napja szedtem rendesen, sose felejtettem el, minden oké volt, ezen alkalommal pedig végig vittük a folyamatot, mondván, hogy 10 nap után már használ a csodaszer). Onnantól kezdve mindig fáj az elején, mintha nem lennének megfelelőek a körülmények odalent, vagy mintha valami nem lenne rendben. És azóta pecsételő vérzésem is van, minden nap, hol erősebben, hol gyengébben. Tegnap este úgy görcsölt az alhasam, mintha menstruálnék, pedig hát nem :) aztán reggel megint pecsételő vérzés nyomait láttam. Pár nappal ezelőtt pedig a barátom nemi szerve is kivörösödött utána, és tapintásra rossz, égő érzése volt, nem tudom, ennek is ehhez van-e köze.

Nem értem hogy mi történik, vagy mit kellene csinálnom. Eddig csak olyan nőgyógyásznál voltam, akihez nem szívesen mennék vissza, úgyhogy ezért gondoltam valaki csak lesz olyan kedves, hogy megosztja velem az észrevételeit, tapasztalatait, vagy tud esetleg segíteni.

Előre is köszönöm !



2014. máj. 30. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, a fogamzásgátlókban nem vagyok otthon, de az, amit a barátodnál is jelentkező tünetekről írtál, nekem azt mondja, itt valamiféle fertőzésről lehet inkább szó. Nem hiszem, hogy a problémát nőgyógyász segítsége nélkül meg fogod tudni oldani. :(
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pecsételő vérzés a gyógyszer mellékhatása lehet. Az első hónapban ez teljesen normális. Nézz utána a betegtájékoztatóban, hogy meddig az.

A fájdalom pedig amiatt lehet mindkettőtöknél, hogy nem elég nedves a hüvelyed. Ez is a gyógyszer miatt. Én is szedtem (nem ezt a fajtát), és nekem hónapokig tartott, mire megint kellőképpen nedves voltam az aktus előtt. Használjatok nyálat vagy síkosítót.

Én azt javaslom, a 3 hónapot szedd végig (gondolom, így kaptad a receptet), és utána úgyis kell menned megint receptet íratni, ha addig nem múlnak el vagy rosszabbodnak ezek a tünetek, akkor keress egy normális nőgyógyászt.

2014. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!