Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Azt történt velem, hogy a nőgyógyász nem tudott fogadni mostanában, és elfogyott az összes fogamzásgátlóm, (Yadine)

és mi történik akkor, hogyha 1 hónapot kihagyok? (már 1,5 éve szedem rendszeresen.) Úgyértem nagyon felborítja a hormonokat, lehet belőle nagy bajom? Ti mit tanácsolnátok?


2010. aug. 25. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Irasd fel a háziorvossal.
2010. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem íratod fel háziorvossal?
2010. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha ki akarsz hagyni, akkor ne 1 hanem 3 hónapot hagyj ki, ha aközben rendszeres a ciklusod, újrakezdheted. egy hónappal nagyon bekavarsz
2010. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A háziorvos már nem fogad, csak ha viszem neki a papírt nőgyógyásztól, h renben vagyok, és mentem is volna a héten nőgyógyászhoz, de az meg nem fogad. Akkora zsúfoltság van.:S

Jövőhéten meg meg fog jönni, akkor úgy ugye nemmehetek, plusz jövőhéttől már be is kéne venni a gyógyszert.:S:S

2010. aug. 25. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél nőgyógyászhoz,ha épp megvan a vérzésed?Csak tabit akarsz iratni,ahhoz nem kell 3 havonta levetkőzni!Évente van rákszűrés és a vérvétel indokolt esetben többször is.Ha most csak tabi kell és nincs panaszod,akkor nem kell vizsgálat.

A háziorvosos részt sem értem.Milyen papírt akar?Ha másfél éve szeded,akkor gondolom van rákszűrés és labor eredményed is már.

2010. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Előre kell gondolkodni

2. Hívd fel a háziorvosod, mondd meg mi a helyzet, és kérd meg, írjon 1 havi Yadine-t.

És amint van eredmény, vidd neki.

Tőlem sosem kért nőgyógyászati papírt a háziorvos, de lehet, csak bízik bennem.

Mindenesetre 1 hónap szünet többet árt, mint használ

2010. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Évente kell ugye menni nőgyógyászhoz vizsgálatra, és ezen az éven még nem voltam, amikor meg mentem volna árvíz volt, nem tudtam bejutni a nőgyógyászhoz, ezért a házi orvos még nagy nehezen felírta, és mondta h legközelebb már nem írja fel, ha nem viszem neki az éves vizsgálatról a papírt a nőgyógyásztól, hogy renben vagyok. Eddig pedig nagyon elfoglalt voltam, most pedig gondoltam, hogy egy héttel ha kérek időpontot akkor még simán kaphatok...erre pedig ez történt.:S
2010. aug. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!