Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted most ilyenkor mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted most ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy csütörtökön hagytam abba a 2. levél fogamzásgátlótablettám szedését, és tegnap gumi nélkül együtt voltam a Párommal! Az gond vagy nem (és ez lenne a kérdésem, hogy szerinted az-e) hogy bennem élvezett el?

Kérlek válaszolj, mert fontos lenne! Elvileg úgye a szünetben kéne megjönnie, de még nem jött meg! Ez befolyásolhatja?


2010. márc. 27. 19:25
 1/8 anonim válasza:

Szia

Nem baj,már véd a gyógyszer,csak az első hónapban nem.

2010. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

első vagyok:

Azt kihagytam,hogy nem azonnal jön meg ahogy abbahagyod a gyógyszert.Nállam pl. úgy van,hogy pénteken van az utolsó gyógyszerem,és hétfőn jön meg.Tehát ne aggódj,csak a lényeg,hogy a 7 nap alatt valamikor megjöjjön!

2010. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel már nem szeded a fogamzasgatlot, szted h ne lenne már gond??
2010. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző: azért nem szedi, mert épp a 7 napos szünetben van.

Kérdező: a tabletta ilyenkor is véd, ne aggódj.

Nekem volt, hogy a 6. napon jött meg

2010. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj, utolsó, értem, h szedi, de az, h a 7 napos szünetben nem szedi, attól még hat!!
2010. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Végülis erre való a bogyesz nem? Vagy ti nem szoktátok hagyni ilyenkor a párotoknak?
2010. márc. 29. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
ugy értetted, kedves kérdező, h amikor nem szedem a tabit a szünetben, akkor belémélvezhet-e? még jó h, hiszen erre valo a tabi.
2010. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy általánosságban szoktátok-e hagyni!? Csak mert én elég parázós vagyok, és ezért tettem fel a kérdésemet! :)
2010. márc. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!