Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire helyettesíti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyettesíti a fogamzásgátló az óvszert?

Figyelt kérdés
Nem nagyon volt még hosszú távon barátnőm, de most eljött ez a pillanat is, arra lennék kíváncsi, hogy a fogamzásgátló helyettesíti e az óvszert?

2014. máj. 27. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megérted helyzetem! :)
2014. máj. 28. 10:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10es!! Szted én mit írtam te "OKOS?" -_- egyébként meg feltett egy kérdést amire válaszoltam erre van az oldal az más, h a véleményem is odairtam. Képzeld.... Van kivel csinálnom... nem mintha közöd lenne hozzá..

Kérdező! Mit vársz még? Miért volt kioktato? Mert leírtam az IGAZAT? hidd el nem egy olyan kérdést olvastam már, h a pasi igenis a csajra akarta hárítani a dolgot... Azt pedig, h ő sem szereti a gumit egy szóval se írtad....

Es igenis írom a google-t mert ma már mindent megtalalsz ott rengeteg fórum van. Bocsáss meg ha beleavatkoztam az eletedbe, remélem nem abortuszon fogtok kikötni.. Részemről letudva!

2014. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy mit irtál? Azt hogy azért csúszik be a baba, mert az első bogyó után beleélveznek a csajba. Akkor már véd, nincs nagyobb esélye rá, mint máskor. Szoval igen is butaságot irtál, ez van. Ha meg van kivel, valamit nagyon rosszul csinálhat ;) És miért kötnének ki abortuszon??? Szerintem igen felelőségteljesnek látszik a kérdező. De tudjuk, itt csak te vagy a nagyon okos, mindent tudó. :D
2014. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az okoskodó hülye gyereknek üzenem, hogy ha annyira profi akkor ne a gyakori kérdéseken írjon válaszokat, hanem menjen és guglizzon!Elképesztő ember lehetsz..gondolom egy ilyen tipikus dagadt szemüveges koc(k)a, akinek tuti nincs csaja csak itt játssza a szűztelenített szüzet! Vicces vagy! :D
2014. máj. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!