Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire helyettesíti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyettesíti a fogamzásgátló az óvszert?

Figyelt kérdés
Nem nagyon volt még hosszú távon barátnőm, de most eljött ez a pillanat is, arra lennék kíváncsi, hogy a fogamzásgátló helyettesíti e az óvszert?

2014. máj. 27. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló jobb mint az óvszer. Tapasztalatból mondom.
2014. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnek megvan a maga előnye és hátránya. Olvass vissza más kérdéseket, egy csomószor le lettek írva.

A fogamzásgátló helyettesítheti az óvszert maga a fogamzásgátlás módjában, ebben a kérdésben talán még megbízhatóbb is (ha rendesen szedik, akkor nem lehet gond, míg a gumi lecsúszik, kiszakad, satöbbi). A betegségek ellen viszont nem véd. A kérdés tehát: milyen értelemben akarod helyettesíteni az óvszert fogamzásgátlóval?

2014. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
megbízom benne annyira, hogy nem fertőző a járat.. szóval élvezetesebbé akarom tenni a szexet, mert óvszerrel annyira nem szeretem
2014. máj. 27. 13:52
 4/14 PearlDiver ***** válasza:
Tipikusan Google a barátod kérdés, tuti hogy nem egy egészséges életmóddal foglalkozó honlapon leírtak már a választ.
2014. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annyira helyettesíti, hogy gumi nélkül az 1. tabletta után már agybafőbe puncibaélveznek a pasik és így nagy valószínűséggel csúszik be a baba.
2014. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

PearlDiver

ott is szétnéztem már, ide is írtam biztos ami biztos


az utolsó:

én kb annyira nem szeretnék gyereket, hogy amikor óvszerral nyomom, még élvezés előtt kihúzom, szóval ezzel nekem nincs probléma, csak ugye van egy kis kockázat ha nem szedi a fogamzásgátlót

2014. máj. 27. 14:51
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó! Talán azért, mert az első tabletta után már hat. És nem, nem csúszik be miatta a baba.

Sokkal jobb a fogamzásgátló, mint a gumi. Én nagyon utálom az óvszert, pedig nem is rajtam van :)


20/L

2014. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7! De igen, képzeld, becsuszhat a baba! Menj a gyermekvallalas fulre es olvasgass........

Kérdező! Az h a barátnőd egyáltalán szethet e fogamzásgátlót az a tesztjeibol lesz kimutatható amit nőgyógyász végez! Egyébként remélem tudod, h rém önzően viselkedsz??? A barátnődre hárítanád a felelősséget? Igenis húzd fel azt a k**va gumit vagy ne tedd be! Emellett a barátnőd persze szedhet gyógyszert, de az ovszert se olyan nehéz felhúzni. A gyógyszer mellett elég egy hasmenés, hányás es ott a baba! Lehet utána védekeztek, de ha előtte pár nappal csináltatok védekezés nélkül ott a baba! Nem hiszem, hogy saját keresetetek, ill. saját lakasotok van, h ne legyetek a szülők terhére..... Ezekre gondolj, mielőtt belementek. De egyébként igen, google is your friend!

2014. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

utolsó:

ez a kioktató jellegű duma nem szimpi nekem.. ezzel a @#*$ google is your friendel meg haggyatok már a @&$#ba, azért itt kérdezem, mert ez egy ilyen oldal... a másik meg nem nem vagyok önző! látom, hogy nem csípi az óvszert nem nagyon élvezi, csak jót akarok neki.. harmadszor meg a magánéletbe nem kérek beletúrást, feltettem egy szimpla kérdést arra válaszolj légyszíves, ha ezt nem tudod teljesíteni menj a &@$Łba!

2014. máj. 27. 22:54
 10/14 anonim ***** válasza:

8!!

Nagyon okos vagy gratulálok!!! A baba akkor is becsuszhat, ha rendeltetés szerűen használod a fogamzásgátlót, mivel "csak" 99%-ban véd. De szerinted miért irják rá, hogy az első naptól véd?? De persze te vagy az okosabb, hát hogyne. A nőgyógyász meg nem fog semmien tesztet elvégezni, ezt csak úgy megsúgom. A kérdező meg nem azt akarta, hogy beleokoskodj az életébe. És ez nem önzőség, én is rühellem a gumit, inkább beszedem a bogyót. Te meg keres valakit, akivel lehet szexelni, mert szerintem ezért vagy ilyen, a szexhiány miatt. ;)

2014. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!