Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?!

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Ma 25-én kellett volna megjönnie,de nem jött,lehet csak a stressztől.Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Ha szex után 10 nappal Megjött,6 napig tartott,ahogy szokott,de most késik,kell félnem?

Eléggé kétségbe vagyok esve...



2014. máj. 25. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Azért csinálj tesztet.
2014. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az 5 hetes terhesség tünetei közül csak a gyakori vizelés van jelen (napi 4-5 helyett 6) és fáj a mellem,de lehet hogy hamarosan megjön és azért.A mellfájás ma kezdődött.

Én nagyon rosszullevős vagyok,de semmi rosszullétem nincs.

2014. máj. 25. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szerinted mikor csináljam meg a tesztet?
2014. máj. 25. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az 5 hetes terhesség tünetei közül csak"


Csakhogy ha te terhes lennél, 7 hetes lennél. ;) Az utolsó menstruációtól kell számolni! Ha úgy vesszük, hogy a 27-i nem valós, akkor annyi lennél.


De ne aggódj, nem vagy az! ;) Normálisan (gondolom az első pillanattól az utolsóig) használtátok az óvszert, ellenőriztétek is, nem szakadt ki, lovagló pózban, ha kifolyik sem akkora katasztrófa... meg is jött rendes intenzitással...


Ha azóta nem is szexeltetek, hogy lehetnél terhes?


De egy valamit nem értek. Miért nem tesztelsz, hogy megnyugodhass?

Amikor én kezdtem, én is ilyen parás voltam, de felesleges idegeskedés helyett, mindig inkább teszteltem. Minimum 2 hét aktustól reggeli tömény pisiből (=ami azt jelenti, hogy nem ittál sokat és nem pisiltél minimum 6 órán keresztül), és nincs több idegeskedés.


Ha most végeznéd el, kilométerekről is lehetne látni a két csíkot, ha az lennél!

2014. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért nem mertem tesztelni,mert féltem az eredménytől.

Amugy tegnap Megjött a suliban:)

2014. máj. 27. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!