Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Történt egy kis baleset a barátommal együttlétkor és esemény utánit kellett venni. 16 óra után bevettem és utána pár napra rá meg is jött. Ebben a hónapban mostanában kéne megjönnie de késik. Lehetek terhes?

Valamelyik nap citromot ettem ami késlelteti a menzeszt esetleg ez lehet az oka? Én erre gyanakszok de a barátom nagyon meg van ijedve.



2014. máj. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Stresszelsz, azért késik, ha parázol, csinálj 2 terhességi tesztet (2 db a tuti) ilyenkor már mutatja
2014. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha időben bevetted az esemény utáni tablettát, akkor nem lesz baj, de az felborítja a hormonháztartásod, úgyhogy ez befolyásolja a menstruációd megjövetelét. Nekem is így volt, de utána beállt újra, minden gond nélkül :)
2014. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy késik, hisz van akinek totál megborítja a hormonjait. Hát mit gondolsz, az vitamin? S ha egyszer már megjött, hogy lehetnél terhes???? -_-

Egyébként igen, mindenki LEHET terhes. És az is gáz, hogy nem olvastad el a betegtájékoztatót, mert abban benne van, hogy rendszertelenné válhat.

Gratulálok, menj vissza az oviba.

2014. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az első két választ :)

és köszönöm szépen a 3.válaszoló okoskodását. normális válaszokat vártam . és igen elolvastam. de úgy látszik te nem vagy eléggé tájékozott ezzel kapcsolatban. és nem csak a tájékoztatóját olvastam el hanem neten is rákerestem de te biztos jobban tudod hogy én mit csináltam. menjek vissza olviba? lehet azt kéne. te meg kérj bunkóságért bizonyítványt

2014. máj. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!