Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igy is terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy is terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek.miutan egyutt voltunk a baratommal,2 nap mulva hasmeneses virusom lett.azota nem voltunk egyutt.azt tudom hogy most mashogy is vedekezni kellene.de lehetek terhes ha az egyuttletig rendszeresen szedtem a fogamzasgatlot es utana jott a hasmenes?
2014. máj. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nem. De gyógyulj meg először, utána legyetek együtt.
2014. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi se biztosít 100%os védelmet, de ezt a kérdést nőgyógyásznak kellene feltenned, ha szüneteltetted a tablettát akk lehetsz szerintem
2014. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szuneteltettem, es mindig lefekves elott vettem be,hogy fel tudjon szivodni
2014. máj. 15. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyod a fogamzásgátlót (vagy az kimegy belőled), akkor másnaptól elkezdhet érni egy petesejt.

Az néhány nap alatt megérik, aztán megy randevúzni.

Visz magával gyöngyvirágot is, erről lehet őt megismerni.

Ha éppen ott van készenétben az a spermium, amelyik túlélte a méhedben ezt a pár napot... akkor lesz ám ott öröm és boldogság!


De ahogy leírtad, ennek elég kicsi az esélye.

2014. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora szöveg az utolsó-:))
2014. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!