Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogx a baratom be akarta tenni gumi nelkul de en nem nagyon szerettem volna, de azert belementem. Elovadekot azt mondta nem erzett es eppenhogxcsak meg felig se rakta be. Es regebbi kapcsolatainal is csinalta igy hosszabban is es nem lett belole baj. Nalam lehet esely ?
2014. máj. 12. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet
2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noydra ***** válasza:

Még jó hogy előváladékot nem lehet érezni.

Vagy csak alig.

Ne engedd neki, vagy gyűjts babakocsira...

2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ hogy a ciklusod hányadik napján csináltátok, ha pont a közepén akkor lehet rá esély de amúgy nagyon kicsi. Ettől függetlenül hamar megvan a baj. Az én barátom is sokat rágja a fülem, hogy próbáljuk ki gumi nélkül, de addig 100% hogy nem megyek bele amíg nem szedek tabit.
2014. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elovadekot azt mondta nem erzett


mekkora király csávó.

2014. máj. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj Margit (ha te vagy aki irtad) Direkt kérdezted a multkor hogy ha szájba élvez a Lajos nem lehetsz-e terhes és emlékezz mit is mondtam hogy attol nem!! De inkabb nyeljed le neki de ha bedugja szádba és oda élvez attol lehetcc terhes na most latud mit tettél? Bezzeg megin bedugta nentre..Nagy mamlasz vagy te hogy hagytad beléd dugni a Lajos szerszámját most nézhetsz és magadra vetheted.. …
2014. máj. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes:) puszi
2014. máj. 13. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!