Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
Eü. okok miatt nem szedhetek gyógyszert, a barátom meg egyszerűen nem "működik" óvszerben. Mi erre a megoldás?
2009. dec. 29. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az utolsó 80%-os,akinek a szexuális életét variáltátok tényleg nagyon parázós és iszonyatosan túlzásba viszi...szerintem ezzel sok ember véleménye megegyezik. Nyugodtan el lehet menni óvszerben, erre van kitalálva.
2009. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

mar ne is haragudj, de ebben a témában jo, h parázós vok. nem játszok egy emberi élettel. amugy figyeljetek csak, orvostól kérdeztem meg, h mennyire biztonságos a pharmatex.


[link]

2009. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Na de ne haragudj, egy dolog, hogy te parázós vagy, de ettől függetlenül nem kell mindenkit azzá tenni. Nyugodtan végig lehet csinálni egy aktust óvszerben, erre van kitalálva. Ezzel kár is vitatkozni, mert ez így van...
2009. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

igen a pharmatex nem biztonságos. ezt mindenki tudja.

nade hogy az óvszertől is parázzatok......többször szakad ki az óvszer mint ahányszor lecsúszik szex után. nemkell mindenkit paráztatni, egyébként írtad h te szeretsz szexelni és óvszerben szexelsz, akkor miért ijesztgetsz másokat? teis halálra parázod magadat szex közben? úgy nemlehet vmi kellemes.

2009. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem, ő tablettát szed, állandóan ezt hangoztatja, de már elszakadt neki az óvszer, és ezért ilyen mérges állandóan.
2009. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
nem az, h mérges vok, csak jót akarok. azért csinálom néha óvszerrel, mert azon van sikositó. akkor kivánom, h egyszer szakadjon ki, és sirjatok végig egy egész éjszakát, h akkor terhesek lesztek-e, vagy se.
2009. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A jó akarás az rendben, biztos vagyok benne, hogy jó lelkű vagy és nem rossz szándékból mondod ezeket, de azért erős túlzás, hogy az óvszer nem biztonságos. Biztos rossz volt neked, de másnál beválhat.
2009. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
hat, remélem is, h másnak beválik, de nekem rémes volt. ráadásul az első alkalomnál szakadt ki először. anyu azt tanácsolta, h ne vegyek be 72 órásat, aztán meg egész hónapban bőgtem, h mi lesz. meg amikor csak gumi van, nem is nagyon merek mozogni. van, akinek gyorsan összejön egy gyerek, és nem tom, h abba a csoportba tartozok-e.
2009. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, annyira nem egyszerű gyereket csinálni, nyilván nem véletlenül mondta anyukád, hogy ne vegyél be 72 órásat és látod nem lett baj.
2009. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
akkor nem. de akkor valoszinu, h nem is került belém előváladék. de volt olyan, h kiszakadt a gumi, és éppen akkor élvezett el a pasim. szal, az már gázosabb dolog volt.
2010. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!