Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer mellé milyen fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer mellé milyen fogamzásgátlási módszert javasoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy lánnyal külföldön.

Idén 10 napig leszek ott, és tuti, hogy le fogunk feküdni.

Én Óvszert fogok használni, de nyugodtabb lennék, ha ő is használna valamit. (Ő egyébként szűz!)

Mit javasoltok ami ilyen időintervallumban jól működik?


2010. máj. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

höhö honnan veszed hogy tuti lefekszik veled?


amugy meg óvszer mellé milyen fog.gátló kéne még?

2010. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz az óvszer, ne "nyaggasd" még ilyen olyan hüvelygyűrűkkel vagy hasonló..csak vigyázz h jó minőségűt vegyél és ne szakadjon ki
2010. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
szerintem az óvszer tejesen jó!Ha normálisan használod allor nem lehet semmi nem kívánt dolog!!Sőt a nemi betegségektől is véd!!De ha annyira kell még mellé valami akkor vegyetek pharmatexet!!
2010. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kalmopyrin tabletta -a nő két térde közé szorítva.
2010. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az óvszer bőven elég... ha jól használod, megfelelően véd, és azzal is épp eleget kell vesződni, nem kell fokozni...
2010. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!