Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
Eü. okok miatt nem szedhetek gyógyszert, a barátom meg egyszerűen nem "működik" óvszerben. Mi erre a megoldás?
2009. dec. 29. 20:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
felesleges?? arról még nem hallottál, h amikor a pasi elélvez, lecsuszhat a gumi, mert már nem kemény?? na, ki az ostoba??
2009. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
54%

figyi...sztem az ilyenek ne szexeljenek. veled biztos nagyon jó lehet a szex, mindennel van vmi bajod, nem szedsz tablettát mert "káros", még óvszerben sem hagyod a szerencsétlen pasit elmenni, a többi módszer megmár végképp nem biztonságos.....figyi már. veled lehet normálisan szexelni? nemvagy te egy kicsit elcseszve?:D bocs.

megfelelő méretű gumit kell választani, és amikor a pasi elment, nemfog abban a pillanatban a harmadára csökkenni a pénisz méretem, bőven van idő kihúzni.

2009. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
jaj de okos vagy utolsó. persze, neked pasi létedre nem kell a terhességgel törődnöd. sz.rod le, ha a barátnőd terhes lesz, mi?? 15 éves kis p.cs lehetsz, menj tanulni, vagy aludni.
2009. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

na elmehetsz a francba, te nullaszex, rátapintottam a lényegre, mi?:D

amúgy nő vagyok, és 24 éves.

és felelősségteljesen szexelek és nincsenek ekkora problémáim mint neked, és egészséges vagyok.

nő létemre pedig falramászom azilyen "nekik semmisejó nőktől" mint amilyen teis vagy. belegondolok, hogyha énlennék ilyen karanténba zárnám magam h ez ne terjedjen. nekedis ezt ajánlom. szevasz.

2009. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
24 éves L. Ez nekem szólt? Csak azért mert van egy gyógyíthatatlan betegésgem, ami miatt nem gyógyszerezhetem magam? Amúgy én óvszerpárti vagyok, de a párom nem áll benne és kész...
2009. dec. 31. 15:08
 16/32 anonim ***** válasza:
én nem is mondtam, h nekem semmi se jó!! nekem jó óvszerrel is, meg anélkül is, csak megszakitással nem csinálnám soha. honnan vetted, h nullaszex vok? szeretek szexelni :)) de azért a terhességgel óvatosan kell bánni.
2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24l vagyok. nem neked szólt. hanem egy másik kommentezőnek.
2009. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
az előttem írónak aki kifogásolta a tabit is meg a gumit is, h az egyiktől meddő leszel a másiktól meg terhes.
2009. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
na, nem tudom. mindenki csinálja ugy, ahogy jolesik. aki nem szed tabit, az hasznaljon gumit. szerintem.. a többi módszer nem vmi biztonságos. én csak annyit mondhatok, h nekunk 3 x szakadt ki, pedig tudtuk használni.
2009. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
de valószinűleg h nekem szólt, mert én irtam, h a gumi meg a pharmatex csak megszakitással biztonságos. ugyanis lecsuszhat a gumi, miutan a pasi elélvez, és amikor huzza ki, akkor lecsuszhat, és kerülhet beléd sperma, ami okozhat terhességet. azért ez igy állja, nem?? ezért mondom a pharmatexet is, a gumi mellé. sztem ezzel még nem spiráztam tul semmit.
2009. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!