Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett leszek ezután is?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett leszek ezután is? Többi lent

Figyelt kérdés
bocsi hogy ide írom ki, de itt vannak szerintem a legtöbben. most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. eddig reggel 10kor vettem be. az ötödik szem jön és azt csak holnap este 11kor tudom beszedni. kisegítő védekezéssel majd csak az első levél után fogunk felhagyni. szóval ha elfogynak a bogyók akkor védett leszek teljesen és nem kell majd mellette óvszert használni?
2014. máj. 23. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ideírom de látják a legtöbben:Te egy idióta vagy kérdező.
2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyughass válaszoló
2014. máj. 23. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy csak este 11-kor tudod bevenni? Vidd magaddal, akárhova is mész, nem hiszem el, hogy egy levélnyi gyógyszer nem fér el nálad, vagy hogy annyira elfoglalt vagy, hogy nem tudsz ennyit megtenni :D


Egyébként meg nyilván tudsz olvasni, hát olvasd el a betegtájékoztatót....

2014. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elolvastam de ilyen nincs benne hogy hogy szedjem ha 12-3 órát elcsúsztatom. amúgy elfelejtettem elhozni magammal..
2014. máj. 23. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Te nem elcsúsztatod, hanem konkrétan kihagyod. 12 órán belül lehet általában pótolni a kihagyott szemet, el nem tudom képzelni, hogy ez nincs benne a betegtájékoztatóban...
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!