Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítsen valaki! Ezt miért van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki! Ezt miért van?

Figyelt kérdés
a hónap elején volt mensim. Két hétre rá barna pötyözés 4 napi. Ilyen esetben a következő mensi mikor lesz? A hónap elejétől számolom vagy a pötyözéstől? A ciklusom 28 napos szokott lenni. És nov28-án jött meg és dec2-án múlt el.A pötyözés pedig dec9-én kezdődött onnan négy napig. Amúgy a gyógyszert abbahagytam mert szeretnénk babát. És most nem tom hogy összejött e már vagy még nem a teszt még nem mutat semmit.
2009. dec. 29. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A barnázgatás jelenthet beágyazódást is:) De szerintem a tabletta abbahagyása miatt "vérezgetsz", megzavarta a hormonháztartásod. A ciklusod ugyanúgy a menstruációtól számold, remélem összejön a baba, drukkolok:)
2009. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha onnan számolom akkor már szombaton meg kellett volna jönnie, de semmi. A hasam pedig csak néha görcsöl, de ez nem olyan görcs.
2009. dec. 29. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
4 napi barna pöttyözés a cikjlus közepén jelezhetett peteérést is.
2009. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!