Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy segítsen ?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogamzásgátlót szedni.Én fizetem . nem sokára el kell mennem újra felíratni. Hogy mondjam meg a barátomnak hogy közösen kellene? elég kellemetlen hogy magától nem jut eszébe:S
2011. máj. 2. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Simán, szex után beköpöd, hogy ha akar még szexelni akkor segítsen, ha szeret egyből igent mond. Ha meg kiakad, akkor nem érdemli meg a puncidat s akkor azt ajánlom, hogy rugd ki.
2011. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ANGOLUL :D :D :D JAGY JAPPÁNUL :D :D
2011. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ha akarsz még szexelni, de még nem akarsz elkezdeni pelenkára gyűjteni akkor hozzám vághatnál egy mátyás királyt legalább...
2011. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak azért nem így szeretném..biztos bele menne hogy ad csak nekem ez az ő helyében egyértelmű lenne és magamtól mondanám...S:
2011. máj. 2. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
ne gondolkodd túl, mondd h "szivem épp most vettem meg a fogamzásgátlómat, de nagyon drága, nem segítenél be kicsit?"
2011. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én simán mondtam neki (nem szex után :D), hogy mivel ketten élvezzük gyümölcseit, megvehetnénk felesben. mondta, h jó, és ennyi :)
2011. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

miért kéne közösen ?

mond meg neki , hogy te eztán gumival szeretnéd csinálni vagy sehogy !!!

2011. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen igazatok van ő magától nem fogja.. felhozom neki holnap
2011. máj. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!