Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudok belenyugodni, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok belenyugodni, ez így normális?

Figyelt kérdés

Én írtam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__56..

Ma voltam nőgyógyásznál, és azt mondta, hogy biztos nem lehetek terhes. Mitől ennyire biztos benne? Én ettől még nem nyugodtam meg... vagy fölöslegesen aggódom?:( de hallani olyan esetekről, hogy sokan menstruáció alatt estek teherbe.. szerintem ezt nem lehet ilyen könnyen kiszámítani:S pl ehhez a kérdéshez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

kapásból 3an írták, hogy ők menszesz alatt estek teherbe. Kezdek nagyon kétségbeesni...:(


2009. dec. 28. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de az se jó, ha azt az egy hónapot végig idegeskeded, mert akkor tuti későn fog megjönni, szerintem menj vissza a dokihoz és erősködj hogy igenis vizsgáljon ki, vagy ha nem akarsz visszamenni, akkor vegyél mindenféleképpen egy tesztet
2009. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
márpedig lehetsz terhes. vannak sajnos, elég rossz orvosok. nekem is volt már szerencsém egy párhoz. nálatok nincsenek privát patikak?? ott lehet venni 72 orasat. en is ugy vettem. amugy nem lett tole bajom.
2009. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj..az az orvos 12 évet tanult hogy nőgyógyász legyen itt meg olyan sztorikat irnak hogy el se hiszem,hogy repülőgép még nem zuhant a fejükre..

Ha pl a menstruációd 6. napján lettél volna aztmondom aggódj. De a 2. nap.. a spermiumok maximum napig élnek de az az öt legyen inkább csak 3-4:-) akkor tegyükfel a ciklusod hetedik napjáig marad benned spermium,és onnan még 1 hét nagyjából mire a petéd annyira megérik hogy megtermékenyithetővé váljon..

Van a hires spontán peteérés ..az meg nem egészen ugy müködik ahogy egyesek itt azt gondolják ,hogy hipp hopp megéreik egy pete bármelyik pillanatban..jó vicc:) Ja és itt ha rádnézett egy fiú akkor is 72 órásat ajánlanak,szóval ne ez az oldal legyen a mérvadó..itt 10 nőből 9 teherbe esik még tabletta mellett is.. hát én inkább hiszek a pearl indexnek ami szerint 1% sincs a hibaarány ha helyesen használom.

egyszo mint száz:nem kell mindent elhinni amit itt olvasol.

2009. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
01:22-nél van a pont.
2009. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az újabb válaszokat:) mostmár kicsit lenyugodtam, igazából a 'női megérzésem' is azt súgja, hogy nem lesz gond, csak az eszem mondta, hogy márpedig lehet gond... de mostmár túl vagyok a kezdeti pánikolásomon, és ha végiggondolom a tényeket, meg amiket itt leírtatok nekem, akkor be kell látnom, hogy tényleg feleslegesen aggódtam:)
2009. dec. 29. 11:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Itt az emberek a tapasztalaikat írják le. Teherbeesésre mindig van esély, sosincs olyan h 0 %. Ha azt írnánk, h tuti nem eshetsz teherbe, akkor hazudnánk, jönne a sok tini és elolvassa, nézd már, mindenki azt írja h nem lehetek terhes, hát ne védekezzünk. Persze h minimális az esély, jóval kisebb mint akármikor, de nem mondhatjuk azt h nincs esély rá. Ezért szerintem inkább jobb félni, mint megijedni. Aki nem akar babát, az védekezzen, akinek pedig nem baj ha becsúszik, alkalmazza ezt a számolgatós módszert. De nincs olyan nap hogy azt lehessen mondani, nem lehet teherbe esni.
2009. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
természetesen ezt nem azért irtam hogy nem kell védekezni csak peteéréskor!!!!Mindig kell . Csak néha ésszerűen kell gondolkodni ,hogy egy hormonbombát nem veszek be ha az orvos aztmondja nem kell. Elenyésző az esély a terhességre,de tényleg van, de arra is van hogy egy üllő a fejedre zuhan mégis kimész az utcára nemigaz..?
2009. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ja és az egy dolog hogy itt tapasztalatokat irnak le de nagyon sokszor kihagynak fontos információkat,vagy hozzátesznek,ferditenek. Meg a legtöbb sztori mindenkinek "az ismerőse ismerősével" történtek én meg nem hiszek ezeknek,inkébb az orvosomnak.
2009. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
semmi sem biztos csak az adók meg a halál. simán teherbe eshetsz de ha beveszed a 72 órásat akkor nem valószínű. sokan esnek teherbe menstruáció alatt.
2009. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
mostmár teljesen mind1, a 72 óra rég lejárt, szóval lesz ami lesz:) még most se hiszem el, hogy ez velem történik... végül is vagy terhes leszek vagy nem...:(
2009. dec. 29. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!