Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudok belenyugodni, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok belenyugodni, ez így normális?

Figyelt kérdés

Én írtam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__56..

Ma voltam nőgyógyásznál, és azt mondta, hogy biztos nem lehetek terhes. Mitől ennyire biztos benne? Én ettől még nem nyugodtam meg... vagy fölöslegesen aggódom?:( de hallani olyan esetekről, hogy sokan menstruáció alatt estek teherbe.. szerintem ezt nem lehet ilyen könnyen kiszámítani:S pl ehhez a kérdéshez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

kapásból 3an írták, hogy ők menszesz alatt estek teherbe. Kezdek nagyon kétségbeesni...:(


2009. dec. 28. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
most az orvosnak hiszel vagy a laikusoknak?
2009. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mivel bizonyított tény, hogy vannak, akik menstruáció alatt estek teherbe, ezért könnyen meg lehet cáfolni, amit az orvos mondott... sajnos:(
2009. dec. 28. 19:30
 3/20 anonim válasza:
100%
szerintem normális, hogy nem tudsz belenyugodni. Én a helyedben keresnék egy másik orvost, akiben megbízok és akinek hinnék, mert ezek szerint a tied nem győzőtt meg (gondolom nem adott megfelő tájékoztatást). Érdeklődj az ismerőseidtől kit ajánlanak. Azt hiszem a teszt is segít a kétségek elűzésében.
2009. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
19:39 köszönöm az együtt érzésed:) sajnos már késő, én mindenképp akartam 72 órás tablettát, de szerinte nem volt rá szükség, úgyhogy most jön a stresszes várakozás, hogy akkor most megúszom-e vagy nem:(
2009. dec. 28. 19:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos alaposan kivizsgált akkor a hormonszinteket figyelembe véve állította amit mondott, nem pedig hasraütés szerűen.
2009. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
19:42 csak úgy megsúgom, hogy semmiféle kivizsgálást nem végzett, ő szó szerint hasraütésszerűen megjósolta, hogy én biztos, hogy nem leszek terhes... nem akartam akadékoskodni vele, de utólag belátom, jobb lett volna.
2009. dec. 28. 19:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet talán az megnyugtat. Azért a doki sokszor jobban tudja, hogy mi is van. Amúgy meg mindenképp két hét után ha nem jön meg lehet azt állítani, hogy terhes lehetsz. Ilyenkor a doki csinál egy gyorstesztet vagy kis miniatűr ultrahanggal megvizsgál. Nálam az utóbbit csinálta.
2009. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
én elhiszem, hogy ő egy doktor, de szerintem egy ember se képes arra, hogy ránézésre megállapítson valamit... ez aggaszt a legjobban... hát imádkozni fogok, hogy ne legyen gond:(
2009. dec. 28. 19:46
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen, amikor még nem szedtem gyógyszert. Kiszakadt az óvszer az akkori barátommal, még nem ment el, időbe észrevettük. Elmentem ezután a nőgyógyászhoz, elmeséltem mi történt. Csak annyit említettem meg neki h holnap kell megjönnie, meg se várta h elmondjam h el se ment bennem, rögtön rávágta h nem kell 72 órás. Megvan persze az esély menstruáció alatt is, de a 72 órás gyógyszer elég nagy hormonadag, és az orvosok csak akkor írják fel szerintem ha nagy az esély a terhességre.
2009. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
értem:) valószínűleg csak én reagálom túl a dolgot, amíg mondjuk 100 nőből 1 lesz terhes menszesz alatt, addig tényleg nevezhető veszélytelennek, de akkor is ott lesz az az 1... amúgy sajnos én olyan vagyok, hogy mindenen halálra aggódom magam, szóval én szívesen elszenvedtem volna a 72 órás tabletta minden tünetét, ha utána 100%ra tudom, hogy nem leszek terhes:) mind1, most 1 hónapig aggódom, és ha megjön akkor hálát adok:)) köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 28. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!