Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat a Gracial...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat a Gracial fogamzásgátló? Lehetek így terhes? (Lent)

Figyelt kérdés

Elkevertem a papírját.

Beszedtem rendesen az első levéllel, mikor elfogyott aznap este együtt voltunk a párommal, akkor már nem védekeztünk más módon. Már 3 napja tartom a 6 napos szünetet, de még nem jött meg. Ugye nem lehetek terhes?


2009. dec. 27. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

azt hiszem ez az: [link]


Nem ovlastam el, de nem hiszem, hogy baj lesz, általában ~2 hét után kialakul a védelem.

2009. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hamár egy levelet végig szedtél, akkormár tuti h védve vagy. nemleszel terhes.
2009. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Abban az esetben, ha a havi vérzés első napján kezdte el, és a későbbiekben egyetlen nap sem mulasztotta el a tabletta szedését, nem szükséges kiegészítő módszert alkalmaznia a hatékony fogamzásgátlás érdekében."

Szerintem elég egyértelmű!

2009. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Gracialt szedtem és mindig az 5. napon jött meg.Előtte mást szedtem, ott már a szünet másnapján.

Biztos nem vagy terhes nyugi!!

2009. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tudom h nem itt kéne hanem uj kérdést feltenni de én is a gracialt szedem és ez még csak a 4. h bevettem ...remélem nem vagyok terhes...:S azt írta h az 1. után véd...:SS
2012. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálam nem lett semmi gond.
2012. febr. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!