Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ne féljek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne féljek?

Figyelt kérdés
A legtöbb barátnőm nem védekezik gumival és cikiztek h én miért kínzom vele a pasimat ezért én is elkezdtem vele nélküle csinálni de ő nem tudja kihúzni szinte mindig belém engedi de beszéltem barátnőmmel azt mondta ne féljek neki se szereti kihúzni a pasija csak néha és nem esik teherbe mert nem fél és ha stresszelek és félek akkor fogok teherbe esni. De én félek mert ha belém élvez terhes lehetek ugye?
2014. máj. 12. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a barátnőidre.
2014. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kamu
2014. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ekkora hülyeséget, kislány a sperma ami beléd megy, na abból lesz a baba, nem a gólya hozza! Nézz egy tesztet, ha terhes vagy, akkor még lehet nem késő...
2014. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A baratnoid butak... Mondd meg nekik, hogy hulyeseg... Nem stressz kerdese a dolog. Ha szexelsz terhes lehetsz,foleg igy. Szedj tablettat, vagy hasznald tovabbra is a gumit. Akar ugy is terhes lehetsz, hogy kihuzza.
2014. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, hogy amikor majd teherbe esel, mennyi haszna lesz annak, ha a drága értelmiségi barátnőid közlik, hogy "jaj ne félj"...
2014. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ti mindent elhisztek? :D
2014. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és az ilyenek fogják a nyugdíjam fizetni :( :(
2014. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te komolyan ennyire buta vagy? ha belédélveznek akkor TERHES LESZEL!!!!
2014. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, mennyi hülye van! Sok idióta p.csa......
2014. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy kamu, de ha esetleg mégsem:


Igen, így elég hamar teherbe fogsz esni, kivéve, ha kettőtök közül legalább az egyik meddő.


Ha megfogan egy babád, akkor a barátnőd fogja megszülni és felnevelni, vagy ő fogja az abortuszt átvállalni helyetted, annak minden testi-lelki fájdalmával és következményével együtt?

2014. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!