Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit érdemes venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit érdemes venni? (Nem tudom a barátom "méretét". )

Figyelt kérdés
Szilveszterkor nálam lesz a barátom 1-2 napot. Távkapcsolat, most lesz pár napunk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy még korai lenne a szex (nem a korunk miatt, csak még nem olyan régóta vagyunk együtt), de azért készülnék, mert ki tudja mi hogy alakul. Melyik gumit ajánlanátok? (Eddig a fiúkra bíztam ezt vagy tablettát szedtem, ezért nincs benne nagy tapsztalatom.)
2009. dec. 27. 19:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az extra safe nem zavaróan vastag? azt nem ismerem.
2009. dec. 27. 21:23
 12/15 anonim ***** válasza:

mi mindig lifestyles originalt használunk, 3as pack 510 ft, színtelen, szagtalan, normál vastagságú gumi, nem zavarja a páromat semmiben, és tökéletesen ellátja a feladatát.


16/L

2009. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De nagyon vékony, de szólok, hogy a vaginában nincsenek kiálló tüskék, szóval normál használat esetén ez sem szakad:d
2009. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt a durex ultra thinre írtam..:)
2009. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Extra safe-t használtunk mi is, aztán csak úgy kipróbáltuk a love-ot, nagy volt a különbség, eléggé éreztem a páromat.. :)
2009. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!