Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit érdemes venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit érdemes venni? (Nem tudom a barátom "méretét". )

Figyelt kérdés
Szilveszterkor nálam lesz a barátom 1-2 napot. Távkapcsolat, most lesz pár napunk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy még korai lenne a szex (nem a korunk miatt, csak még nem olyan régóta vagyunk együtt), de azért készülnék, mert ki tudja mi hogy alakul. Melyik gumit ajánlanátok? (Eddig a fiúkra bíztam ezt vagy tablettát szedtem, ezért nincs benne nagy tapsztalatom.)
2009. dec. 27. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A hétköznapi boltokban mind egy méretű, max esetleg találni az xxl-eset. Amúgy meg szinte mind1, de azért az érdesítettet szokták szeretni.
2009. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kinél mi a "kedvenc"? :)
2009. dec. 27. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
durex kék eléggé vastag és nem szakad ki
2009. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lifestyles - normál ez annyira nem ökörárú, de kényelmes, nem büdös és eddig még sosem szakadt.


Van az olcsó 200Ftos Sp*r-os gumi, nah az vastagabb, büdösebb és eléggé szorít /eengem legalább is/


A Durexet nem ajánlom.. rengeteg bajom volt már vele :S

2009. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
traktorgumit
2009. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi legutóbb piros (azt hiszem 1-es típusú) Masculant vettünk, ez ultravékony. Nekünk még egyikkel sem volt bajunk (szakadás meg lecsúszás), de például a Lifestyles nem annyira jött be a páromnak. Ha kisebb kiszerelés is elég, akkor szerintem Durex Classic.
2009. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lifestyles ultra thin...
2009. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló: hétköznapi boltokba se mind egyméretű... Hétköznapi boltokba is van 52 mm, 53 mm, 54mm-es is...
2009. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És 56-os is.

Nem sokat próbáltam, Rako és Durex. A Rako egy tragédia, a Durey Ultra Thin jó, már amennyire egy gumi jó lehet.

2009. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az Ultra thin nem nagyon vékony, nem szakad könnyen el?
2009. dec. 27. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!