Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom már unalmjas kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom már unalmjas kérdés, de nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el Deciora fogamzásgátlót szedni, a tájékoztató szerint az első szemtol véd, de mi vedekeztunk, egészen a 12.szemig. Egyszer fekudtunk csak le más vekedezes nelkul, holnaptol kezdodik a 7 nap szünet. Ugye már nem valoszinu hogy terhes lettem?

2014. máj. 9. 18:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Unalmas* bocsanat!
2014. máj. 9. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha azt írja h az első szemtől véd akkor védenie is kell. kérdezd meg a nődokidat
2014. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha helyesen értelmezted a tájékoztatót (amit tegyél meg még egyszer, miután megtanultad a betűk helyes sorrendjét), akkor elvileg nem lehetsz.
2014. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Veled is megtörtént már szerintem, hogy félregépeltél.. :)

Amugy elolvastam már vagy négyszer, plussz interneten egy nőgyógyásztól is megkérdeztem, ők megnyugtattak. Sajnalom, aggódós típus vagyok

2014. máj. 9. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
én semmiképp nem hinnék annak,hogy első szemtől véd. de ugye majdnem 2 hetet vártál...akkor szerintem csak nincs gond
2014. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi sem hittünk neki, ezért védekeztünk még egy darabig
2014. máj. 10. 17:39
 7/8 A kérdező kommentje:
ma van a 2. nap, egy nagyon gyenge barnás valami jött, amit még mensinek nem mondanék...remélem ez azt jelenti hogy nemsokára a "rendes" is jönni fog
2014. máj. 11. 20:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött :)
2014. máj. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!