Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagypapával ellehet menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagypapával ellehet menni abortuszra?

Figyelt kérdés

Puszta kiváncsiságból kérdezem, nem történt semmi. Csak erre már tényleg kiváncsi vagyokegy ideje. Úgy értem, hogy esetleg ha valaki szűlőket ki akarja kerülni, emrt még nem 18, akkor azis elég ha egyik nagyszűlője kíséri el és igazolja hogy közeli hozzátartozó?

30/L


2009. dec. 26. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen emberfüggő, ha az illető elég jó kapcsolatban van a nagyszüleivel, és tudja hogy Ők megértenék a döntését, akkor természetesen!
2009. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első: szerintem ő úgy értette hogy mivel még nem múlt el valaki 18,azaz nem nagykorú akkor szülő beleegyezése helyett elég-e csak a nagyszülőknek elmondani.Szerintem nem elég,mivel a törvényes nevelődnek kell beleegyeznie.
2009. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az abortuszról hány éves korától dönthet maga az ember. De ha vagy annyi idős hogy ehhez nem kell a szüleid jóváhagyása akkor az nagypapa sem kell. De ha viszont kell a gondviselőd aláírása akkor szerintem nem elég a nagypapa.
2009. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolonak: Nem vagyok 18 alatt. Írtam hogy 30/L és csak kiváncsiságból kérdeztem.

Másodiknak: Köszönöm, igen. 18 esetleg nem múlt el. De logikus hogy közvetlen göndviselőnek kell.

2009. dec. 26. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, persze, aztán kifeléjövet meg azonnal letartóztatják, mert azt fogják hinni, hogy pedofil volt, és megerőszakított...


Vagy ez most nem úgy megy, hogy bemész, abortálnak vagy mi ,aztán amikor kész vagy jössz kifelé a lábadon?

2009. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
el lehet menni magára a beavatkozásra persze, de csak a szülő, ha nincs akkor a gyám egyezhet bele az abortuszba.
2009. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, csak lehet hogy a beavatkozás során felsértik nagypapád méhét és akkor nem lehet többet gyereke.
2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!