Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lépjek túl a félelmen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a félelmen, hogy terhes leszek, és abortuszra kell mennem?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget olvastam az abortuszról, képeket, filmeket láttam, és nem tudnék végigcsinálni egy abortuszt. Nekem is és páromnak is rendezett családi élete van, de még mindketten tanulunk.


elkezdtem félni, hogy mi lesz ha teherbe esek, gyógyszert szedek, mindig pontosan veszem be. Mi lesz ha abortusz lesz, és soha nem lehet gyerekem utána?


Hogyan lépjek túl ezen a félelmen? Beszélgessek erről sokat olyanokkal akikhez közel állok (párom, legjobb barátnőm)


2009. ápr. 3. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszert szedsz, irtó pici az esélyed hogy terhes legyél. De ha ennyire rettegsz használjatok gumit is, akor még biztosabb, de manapság a gyógyszer az egyik legbiztosabb módszer, ha pontosan szeded nem lesz semmi gond. kérdezd meg a nőgyógyászod, ő is ezt fogja mondani, nincs mitől félned
2009. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék ezekre odafigyelve biztos nem esel teherbe. :) én is elolvastam minden hónapban felírom ha szedtem vmi más gyógyszer hánytam vagy hasmenésem volt!

Oda figyelek magamra! Ilyen terén.... te is tedd ezt és nem lesz baj :)

2009. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Használjatok óvszert...
2009. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!