Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma elkezdek fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma elkezdek fogamzasgatlot szedni, akkor eselyes, hogy az 1.5 het mulva esedekes verzesem elmarad?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 01:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem beszeltem, nem olyan egyszeru elerni. Viszont egyesevel szedem, hatha nem jon meg megsem.
2014. máj. 7. 10:26
 12/20 anonim ***** válasza:

Vastaps, de komolyan!


Ha felelős orvost fogtál ki, akkor amint megtudja, hogy mekkora fszságot cselekedtél a fogamzásgátlóval, elhalasztja a műtétet.

Ha pedig nem felelős orvos, akkor SOK SIKERT a kezei között!

2014. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A fogamzasgatlot o irta (nogyogyaszati mutet), igaz nem most, hanem fel evvel ezelott, hogy szedjem. Elkezdtem, rosszul voltam tole, nem szedtem. Most viszont azert kezdtem el, hogy ne jojjon meg. A 22 ciklusnapon tartok, akkor valoszinuleg mar elkestem vele.

Ha tuleltem, jovo heten irok!

2014. máj. 7. 11:17
 14/20 anonim ***** válasza:

DE miért nem fogod fel, hogy most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG BAJT CSINÁLHATSZ azzal, ha szeded????


Nőgyógy műtétet elvégeznek menstruáció alatt is!


A fogamzásgátló két módon hat: 1) megakadályozza a peteérést, ami nálad ebben a ciklusban már meg is történt, azaz nincs mit megakadályoznia; 2) elvékonyítja a méhnyálkahártyát, megelőzi, hogy megvastagodjon, nálad viszont jelenleg kibszott vastag és már nem lehet elvékonyítani, csak ha vérzés keretében levált!


Tehát azon túl, hogy eredménye nem lesz, további hátrányok:

a fogamzásgátló növeli a trombózis esélyét, bármilyen műtét önmagában is növeli a trombózis esélyét, a kettő együtt akkora kockázattal jár, hogy jó esélyed van rá, hogy:

-tüdőembóliában elhunyj a műtőasztalon,

-vagy lebénulj,

-ha túléled örök életben vérhígítót szedj, ami nem cukorka, hanem remek mellékhatásokkal járó komoly gyógyszer. Mondanom sem kell, hogyha egyszer volt trombózisod, akkor soha az életben nem szedhetsz fogamzásgátlót.

2014. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt szeretem a nőkben... ötletszerűen csinál valamit, ami éppen az eszébe jut.

És aztán ragaszkodik hozzá!


Mondjuk szakácsoknál ennek van egy olyan előnye, hogy kétszer pontosan ugyanolyan ízű ételt nem főz.


Az is igaz, hogy az ilyenek előbb-utóbb, és többnyire utód nélkül kihalnak.

2014. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor abbahagyom .. Ha mar ugyis mindegy
2014. máj. 7. 13:02
 17/20 anonim ***** válasza:

Beszélj az orvossal, mondd meg neki a fogamzásgátlót.

Szerintem vért fog venni, és eldönti majd, hogy mi legyen.

2014. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

?

Nagy csöndet hallunk...

2014. máj. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

3 napja volt amutet, a gyogyszer hatott, mert nem jott meg.

Most omlik rendesen , de ez a mutet miatt van. Remeljuk beall

2014. máj. 19. 11:52
 20/20 anonim ***** válasza:

Legalább túlélted...

remélem, nem lesz bajod.

2014. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!