Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy nem szolgáltak ki óvszerrel, mert nem vagy 18 éves?

Figyelt kérdés
Velem Rossmanban előfordult.Ez gyakori?

2014. máj. 5. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ilyen nincsen sztem
2014. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a korhatár a fogamzásgátlókra (igy az óvszerre) nem vonatkozik. 20 évvel ezelőtt a 15-16 éves barátnőm már tablettát íratott magának. Amit persze én fizettem...
2014. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
4 évvel ezelőtt vettem életemben először óvszert,április elsejére szántuk vizibombának. akkor 13 éves voltam, tehát eléggé gyerek kinézetem volt, és simán szó nélkül odaadták az óvszert a dm-ben nekem.
2014. máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Le is lőném az ilyen eladót. Csak hogy kiegyenlítődjön a szaporulat. :)
2014. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki, hogy pedig épp az anyját mész megb-aszni?
2014. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor vissza kell kérdezni, hogy miért nem szolgál ki vele? Bármit mond erre meg tudod cáfolni, mert oda kell adnia tök mindegy hány éves vagy. 6 éves kislány is lehetsz, aki a nővérének veszi akár, akkor is köteles lenne kiadni.


Lehet ciki megvenni és egy ilyen eset után az ember szégyenkezve elkullogna legszívesebben de ilyenkor a sarkadra kell állni, mert kivételesen neked van igazad és tenni kell a rossz pénztárosi gyakorlat ellen. Elég meghökkentő kérdésnek neki is szegezheted, hogy és felneveli a gyereked, mert miatta nem tudsz védekezni?

2014. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye az eladó, nem tudja a jogszabályt, hogy bár szexuális segédeszközöket tilos kiadni 18 év alatt (sikosító stb...) de óvszert köteles kiadni!
2014. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kínos reklamálni, de ennek ellenére el kell kérni a vásárlók könyvét, vagy a webes felületen kell az észrevételt megtenni.
2014. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,h nem szolgálhat ki. Nem tom hány éves vagy de tökmind1 komolyan légyszi a kedvemért menj már vissza ahhoz a szerencsétlenhez és mond meg neki,h bazzeg legyek inkább terhes? (vagy a nőd) Vagy az is jó amit írtak már,h majd felneveli-e a gyereked. Szerencsétlen balfék az eladó...
2014. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!