Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor kényelmetlen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kényelmetlen az óvszerrel való védekezés a férfiaknak vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem valami jó
2014. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen, hanem tompítja az érzést. Legalábbis ezt mondják ők
2014. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noydra ***** válasza:
Szarabb, oszt kész.
2014. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak mert nem szedhetek fogamzásgátlót, így miattam kénytelenek vagyunk gumival védekezni. Soha még csak célozni sem célzott rá a barátom, hogy ezzel neki gondja lenne, de a hétvégén belecsöppentem egy olyan "beszélgetésbe", ahol legalább 8 fiú/férfi tárgyalta azt, hogy mennyire gáz meg sz.r az óvszer, és oőszintén tudják sajnálni azokat a férfi társaikat, akik így kénytelenek védekezni. Azóta ezen agyalok, már lelkiismeret-furdalásom is van, pedig tudom, hogy hülyeség...
2014. márc. 19. 07:58
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik keressen mást. Én is így vagyok vele, amelyik lánynak csak gumival lehet, onnan inkább tovább állok.
2014. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hú, hát örülök, hogy az én barátom nem ilyen felszínes. :)
2014. márc. 19. 08:24
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

ne legyen lelkifurdalásod. a gyógyszer annak sem kötelező, akinek szabad lenne. sok nőgyógyász nem automatikusan a gyógyszert ajánlja.

nekem annyit mondott a barátom, mikor gumiztunk, hogy szorít. meg hogy szar:) én is kevésbé éreztem őt úgy.

2014. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Alig észrevehető a különbség. Persze, tudod, sokan hajlamosak eltúlozni, hogy inkább a lány tegye tönkre a szervezetét, csak azért, mert lusta azt az alig érezhető kotont felhúzni.
2014. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen nem jó és kész. Mikor totál fel vagy izgulva, és már hatolnál be a nőbe, akkor nekiállni bontogatni meg gumit felhúzni nagyon lehangoló. Barátnőm is kevesebbet érez most, hogy gumiba csináljuk.
2014. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy van különbség, de elhanyagolható mértékű, ha jól választ az ember gumit. Ha szoros, akkor rosszul választott. Ha túl laza és csúszkál, szintén. Ha irritál az anyag, akkor is mellényúlt.


És az is igaz, hogy még mindig jobb gumival, mintha egyáltalán nem lenne szex.


Ne érezd magad rosszul!

2014. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!