Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor kényelmetlen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kényelmetlen az óvszerrel való védekezés a férfiaknak vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 07:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Inkább becsüld meg a párod.

Az első barátommal 3 évig voltunk együtt, végig gumival védekeztünk, és sosem említette, hogy szar lenne. És őszintén szólva eléggé úgy tűnt, hogy élvezi velem a szexet. Úgyhogy annyira borzalmas csak nem lehetett.

A mostani párommal próbáltuk gumi nélkül is (más védekezési módot használva), és azt mondta, hogy igazából érzésre nincs nagy különbség, egyszerűen a tudat más, hogy nem ott a gumi. Jobban szereti nélküle, de gumival is szeret szexelni és élvezi.

2014. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem=nincs
2014. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi is csináltuk már közvetlenül menstruáció előtt spermiciddel+megszakítással és őszintén szólva én semmi különbséget nem éreztem, a barátom is azt mondta, hogy teljesen elhanyagolható a különbség. Csak a hétvége után felmerült bennem, hogy lehet, hogy csak füllentett.

De mondtam már neki azt is, hogy kipróbálhatjuk a pesszáriumot is, de azt mondta, hogy neki teljesen megfelel az óvszer.


A gumi felhùzásáról meg az a véleményem, hogy bele lehet azt venni az előjátékbe. :) Sőt, én mindig bele is viszem. :)

2014. márc. 19. 13:25
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha megfelelő méretet választasz és nincs allergiás reakció az anyagára és a sikosítóra akkor nem kellemetlen.

Érzésben van különbség...nem is kevés....és nem csak a férfi számára!!! Ha lehetséges akkor máshogyan oldjuk meg a védekezést.

2014. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De akkor én miért nem éreztem abszolút semmi különbséget?
2014. márc. 20. 22:57
 16/19 anonim ***** válasza:
azt én se értem, de akkor örülj neki, hogy neked nem okoz gondot.
2014. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk én se érzem, meg az összes barátnőm sem, akikkel vagyok olyan viszonyban, hogy ez szóba került az évek alatt. ;)
2014. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaznék, hogy méretfüggő is!!!!

Bármilyen vékony is az az óvszer a közvetlen kapcsolat megszűnik, sokkal kevesebb inger jut el a makkhoz!!!

Volt olyan barátnőm, aki nagyon ki tudott tágulni aktus közben és gumiban semmit sem éreztem, pedig nem vagyok kicsi. Ne haragudjatok a hasonlatért, de aki finom munkát próbált végezni gumikesztyűben az tudja mi a különbség, nincs annyi inger, nincs annyi visszajelzés, más érzés!!!

Persze hasznos is lehet.. ha mondjuk a leányzó nagyon szűk vagy száraz mint a sivatag, de erre meg van az ésszerű megoldás. Alkalmi kapcsolatnál Én is gumit használtam, de tartós kapcsolatban meg lehet ezt oldani gumi használata nélkül is kis odafigyeléssel.

2014. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Néha gumival csináljuk de csak néha amúgy nem védekezünk semmivel a férjemmel már 12 éve vagyunk eggyütt.Én feldobtam egyszer a dolgot,hogy milyen a gumival és a férjem azt mondta,hogy sokkal kényelmetlenebb...szorít,kicsi és aktus közbe csökkenti az élvezetet de a végén "nyugodtan" belém élvezhet és azt én is és ő is nagyon szeretjük.
2014. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!