Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna a kérdésem, akik huzamosabb ideig óvszerrel védekeznek/tek! (? )

Figyelt kérdés

A kérdéseim a következők lennének:

Mióta védekeztek/meddig védekeztetek így?

Milyen márkájú óvszert használtok/tatok?

Hányszor lyukadt ki, szakadt el a gumi (ha volt ilyen), és mikor?

Visszagondolva tudod, hogy a ti hibátokból szakadt ki, vagy gyári hiba volt?

Vettetek esemény utáni tablettát?

Ha nem, teherbe estél/terhes lett a párod?

Köszönöm előre is a válaszokat!!:)


2014. márc. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
masculant, és sohasem szakadt ki.
2014. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Az első párommal 3 évig, a mostanival 6. éve védekezek szinte kizárólag óvszerrel. Másfél évvel ezelőttig hetente találkoztunk, így heti 1-3 aktus volt (nyáron persze jóval több), azóta ritkább a dolog, mert a párom külföldön van és ritkán jár haza. (Ezeket az infókat csak azért írtam le, hogy lásd, nem évi 2 óvszert használtam el...)

2. Az esetek kb. 90%-ban Durexet, abból is több fajta. De volt már Lifestyles, Masculan, sőt, még Kenvelo-s óvszer is.

3. Egyetlen egyszer sem szakadt még el (lekopogom).

4. -

5. -

6. -

2014. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3. éve, előtte 8 évig tabit szedtem.

Egyszer sem szakadt ki, egyetlen egyszer maradt bennem, nem tudjuk, hogy miért, kicait vadak voltunk, talán amiatt.

Nem vettem be esemény utanit, pedig sanszos volt, hogy akkor ovuláltam, de nem ment el a párom és nem lett volna tragédia a baba.

Lifestyles-t használunk és durexet, mikor melyik akciós.

2014. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 éve vagyok vele. durex és sosem szakadt ki.
2014. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!