Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » álterhesség? Csak ráparázom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

álterhesség? Csak ráparázom? Vagy tényleg terhes lehetek?

Figyelt kérdés
lehetséges, hogy annyira görcsösen félek a teherbeeséstől, hogy az aktus utáni 4. napon már az összes tünetet produkálom szinte, ami egy terhesség alatt felmerülhet? (5 nap múlva kellene megjönnie, de azóta van egy kis vérzésem. rózsaszínes, meg barnás folyás, ez lehet attól hogy ez volt számomra az első együttlét?)

2014. máj. 4. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2014. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, de nem volt előváladék sem, és nem is ment el bennem, alig hatolt be, és nagyon kevés időre.
2014. máj. 4. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem volt előváladék?

Lehet, hogy csak 1 csepp volt, meg sem látszódik

A terhesség esélye mindig fent áll, kivéve meddőségnél

2014. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"görcsösen félek a teherbeeséstől"


"Védekeztetek?"


"Nem."



Ha nem szeretnél teherbe esni, akkor talán nem kéne arra bíznotok magatokat, hogy 100 % biztonsággal sikerül a megszakított közösülés (még akkor sem, ha a partnered nagy tapasztalattal és önkontrollal rendelkezik), már csak azért sem, mert még ha kicsi is rá az esély, az előváladéktól is teherbe lehet esni.


Komolyan gondoltad egyébként, hogy szeretkezés közben akár te, akár a párod mégérezné, ha egy pár csepp előváladék kerülne a hüvelyedbe?

2014. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet volt az, h nem védekeztetek.. minden lehetőség fenn állhat, de viszont képzelenség, h már az aktus utáni 4. napon tüneteid legyenek, mivel amíg teljesen elhelyezkedik a sperma, az eltart 7-10napot. Szinte biztos, h ráparázol, ne igedeskedj, mert e miatt is késhet. Én amikor elveszítettem a szüzességem, késett, rendeszeres lett de viszont átváltott teljesen más időpontra a megszokotthoz. Nyugi és legközelebb védekezzetek!
2014. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"amíg teljesen elhelyezkedik a sperma, az eltart 7-10napot" ???????


Csak feltételezni tudom, hogy ez a szokatlan, a valóságtól távol álló megfogalmazás annak köszönhető, hogy az előző hozzászóló nagyon fiatal, és még nem tanultak szaporodásbiológiát a suliban.


Szerintem valószínűleg arra gondolt inkább, hogy a fogamzás után kb. 7-10 napon belül történik meg a megtermékenított, osztódó petesejt beágyazódása a méhnyálkarhártyába. Innentől kezd el termelődni a HCG nevű hormon, aminek a jelenlétét ki tudják mutatni a vizeletből a terhességi tesztek már kb. a várható menzesz időpontja körül.

2014. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem késik, hanem épphogy előbb jött meg. de ma rendesen, szóval megnyugodtam
2014. máj. 5. 10:53
 8/8 anonim válasza:
0%
Remélem elkapsz valami trippert amilyen hülye vagy.
2014. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!