Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival teherbe esett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival teherbe esett?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Volt egy barátnőm, pár hónapig jártunk, aztán szakitottam vele, mert annyira nem szerettem.. viszont voltam olyan hülye, hogy összejöttem vele egy kis baráti szexre még ezután. A gumit ugy használtuk ahogy a nagykönyvben meg van írva. Most meg majdnem biztos hogy terhes, doki kell még megvizsgálja. Ennyit a rohadt gumiról... Én 23 vagyok, még egyetemre járok, ő 3 évvel fiatalabb szintén egyetemista.

Amitől ki vagyok borulva, hogy ő elég labilis személyiség, és mivel én szakitottam vele anno az ő akarata ellenére, félek hogy bosszúból megtartja a gyereket, hogy magáhiz láncoljon, vagy mittudomén. Vagy ha nem is ezért de bármi okból bekattan és megtartja, na akkor leírhatom magam egygész életre. Én egy normális családot akartam, egy olyan emberrel, akivel el is tudom képzelni h leélem az életem. Miért van az hogy egyesek kufircoonak mint az üregi nyulak, és semmi következménye, én meg csak vele voltam eddig kb, és nem is túl sokszor, de máris beszopom? Kicsit igazságtalan az élet...

Kívácsi lennék hasonló helyzetű emberek véleményére illetve tanácsára. Mit mondghtok neki amivel meggyőzöm, hogy nem lenne jó se neki se a gyereknek se nekem ha megtartaná?

És nem kell az abortuszellenes szöveg, olvastam eleget már.Akárhogy is nézem, nem vagyunk abban a helyzetben hogy be tudnánk vállalni. Főleg hogy nem is vagyunk együtt, és nem is akarok vele újra összejönni!



2014. ápr. 29. 01:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mégis örök érvényű az az elavultnak tartott nézet, mely szerint csak olyan emberrel szeretkezz, akivel a gyermekvállalásra is kész vagy. Nincs ember, és jog, mely arra kényszeríthetné a lányt, hogy megölesse a magzatát. Ha szülni akar, szülni is fog. És te nem tehetsz semmit, csak azt, hogy fizetsz.
2014. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

23 évesen tényleg itt tartasz hogy egy ilyen szakadt nőt tudtál csak összeszedni azt is csak pár hónapra?

Meg is érdemled!

2014. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tény, hogy az óvszer sem nyújt 100%-os biztonságot és engem is érdekel, hogy ellenőrizted a szex után, nem lyukas-e?

DE

"labilis személyiség", "te vetted el az ártatlanságát"

Én ebből simán azt tippelem, hogy nem feltétlenül igaz ez a terhesség történet. Mi az, hogy majdnem biztos, hogy terhes? Tesztelt kettőt és mindkettő pozitív?

Ha kisbabája lesz a baba megszületése után én kérnék egy apasági vizsgálatot.

Mindemellett igazuk van azoknak, akik azt írták, ha akarja megtartja, a magyar jogszabályok szerint ugyanis egy nőt senki nem kényszeríthet egy kisbaba megtartására, de az elvetetésére sem. Ezek tények.

A jövőben tanulság, hogy érdemes olyan nőkkel szexet kezdeményezni, akikkel, ha megfelelő védekezés mellett (1-5%) becsúszik a gyermek, nem tragédia. Lehet, hogy nem jó az időzítés, de úgy érzitek, nem is nagy baj, szeretetben vállalni tudjátok. A másik opció, hogy olyan nőkkel szexelsz, akikkel hasonlóak az elképzeléseitek arról, hogy akartok e egymásól gyermeket, vagy sem, de mondjuk ez sem 100%-os.

Azt azonban minden férfitársamnak tudatosítani kell, hogy az abortusz kérdésében a végső döntést a hölgy hozza meg, egy egészen egyszerű biológiai okból kifolyólag: neki van méhe.

Ezt tudatosítva lehet szexelni, felelősen, felelőtlenül, a következmények tudatában. És utólag nem rinyálni és sírni a szerelem hiányáról, meg arról, hogy az adott hölgy, hogy akar benneteket bosszantani...Legyetek férfiak.

De hangsúlyoznám, hogy HELYES óvszerhasználat mellett valóban meglehetősen kicsi az esélye a teherbeesésnek, így eme történet esetében én azért még várakoznék egy kicsit, nem mellesleg elkísérném az adott leányt a nőgyógyászhoz.

Amennyiben babát vár, megbizonyosodnék róla, hogy valóban az enyém e és, ha igen, akkor nincs más hátra, mint felelősséget vállalni és nem csak anyagilag!

2014. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miből gondolod, hogy terhes?
2014. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!