Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival teherbe esett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival teherbe esett?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Volt egy barátnőm, pár hónapig jártunk, aztán szakitottam vele, mert annyira nem szerettem.. viszont voltam olyan hülye, hogy összejöttem vele egy kis baráti szexre még ezután. A gumit ugy használtuk ahogy a nagykönyvben meg van írva. Most meg majdnem biztos hogy terhes, doki kell még megvizsgálja. Ennyit a rohadt gumiról... Én 23 vagyok, még egyetemre járok, ő 3 évvel fiatalabb szintén egyetemista.

Amitől ki vagyok borulva, hogy ő elég labilis személyiség, és mivel én szakitottam vele anno az ő akarata ellenére, félek hogy bosszúból megtartja a gyereket, hogy magáhiz láncoljon, vagy mittudomén. Vagy ha nem is ezért de bármi okból bekattan és megtartja, na akkor leírhatom magam egygész életre. Én egy normális családot akartam, egy olyan emberrel, akivel el is tudom képzelni h leélem az életem. Miért van az hogy egyesek kufircoonak mint az üregi nyulak, és semmi következménye, én meg csak vele voltam eddig kb, és nem is túl sokszor, de máris beszopom? Kicsit igazságtalan az élet...

Kívácsi lennék hasonló helyzetű emberek véleményére illetve tanácsára. Mit mondghtok neki amivel meggyőzöm, hogy nem lenne jó se neki se a gyereknek se nekem ha megtartaná?

És nem kell az abortuszellenes szöveg, olvastam eleget már.Akárhogy is nézem, nem vagyunk abban a helyzetben hogy be tudnánk vállalni. Főleg hogy nem is vagyunk együtt, és nem is akarok vele újra összejönni!



2014. ápr. 29. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak te lehetsz az apja?
2014. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem volt senki mással. Nem véletlen rágcsálta a fülem hogy dugjam meg, eléggé magányos szegénykém.

Na mármost az még elvben lehet, hogy megkezelgette a gumit egy kicsit, pl tűvel, de ennyire nem lehet gonosz, főleg hogy úgy adta elő a terhességét hogy ki volt tőle borulva mint az állat.

2014. ápr. 29. 01:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit a rohadt gumiról...


aha.meg a hülyékről...


vagy megtöcskölte más is...

vagy jó színész....

Vagy tényleg kib.szott veled....

2014. ápr. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy te vagy az apja szerintem..gyanús hogy így akar megfogni magának.Ha kilyukasztotta volna tűvel a gumit,az szex közben szerintet elrepedt volna,mint nem helyes használatnál.Egy mentsége lehet,ha gyárilag volt hibás a gumi. Mindjárt linkelek egy kérdés! :)
2014. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy használtad a gumit ahogy kellett, akkor bizony hogy nagyon naív vagy. Mert nem tőled van, vagy legalább is nagy az esély hogy nem. Ha megszüli, az első az apasági, de szerintem ki is tudnád szedni belőle, vagy valakinek csak elmondta hogy volt azóta mással is.
2014. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megnezted szex utan, hogy lyukas-e? De amugy szerintem is kamuzik.
2014. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz emberismeről ennék? Nem egy ilyen tipikus direkt kitolok veled tipusu hölgyeményről van szó, olyannal szóba se álltam volna. Konkrétan én vettem el az ártatlanságát is...... Amikor jártunk nagyon sokat dumáltunk, elég jól megismertem azért...

A technikai dologról meg annyit, h valamelyik menet után amikor levettem, ha jól emékszem még meg is ujjal is kapott egy kis örömöt,, szal elméletileg az ujjamról mehetett belé valamennyi, bár zsepivel "törölköztem", és közvetlen hozzá se értem...

A gumin látható sérülés nem volt, ez tuti. Max ilyen mikrosérülés amit ugye nem lat az ember...

2014. ápr. 29. 08:07
 9/14 anonim ***** válasza:

A gumi se véd 100 %-osan, mint ahogy demelyik fogamzàsgàtló sem. Ez a rizikó fent àll minden szexnél. Ha pedig a làny tényleg terhes, akkor döntenie kell. Anyagi oldalàt nézve jobb lenne az abortusz. Viszont egészségügyi oldalról nézve nem. Akinek még soha nem volt gyereke, nàluk sokkal könnyebben megsérülhet a méhfal. Ha ez megtörténik,meddővé vàlhat és soha nem lehet gyereke.

A szexben pedig te is részt vettél, úgy hogy nem kéne mindent a lânyra hàrítani. Ugyanúgy hibàs vagy.

2014. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb felejtsd el a baráti szexet, mint olyat. Agyilag a 12 évesek hiszik azt, hogy totál biztonságos...

Miért lenne igazságtalan az élet? Következményei vannak a szexnek, tudod, hogy semmi sem 100%.

Ha meg akarja tartani, megtartja, ha kér apaságit, a bíróság kötelez téged a DNS-tesztre, és abból kiderül, tényleg te vagy-e az apja.

2014. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!