Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy van még egy levél nálam de tévedtem ezért ebben a hónapban nem szedek fogamzásgátlót. Egyébként is úgy hallottam, hogy x évente kell szünet és már kb 3 éve szedtem. Szokott ilyenkor valami szokatlan lenni pl folyás vagy ilyesmi?
2014. ápr. 28. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen és terhességnek hívják.
2014. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mitől lenne terhesség?
2014. ápr. 28. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
NA VAJON MITŐŐŐŐL?????
2014. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy egyből védekezés nélküli szexre gondoltam hol láttok ti ilyet? Szövegértés 1-es. De ha megszűnik a hormon "utánpótlás" és az előidéz valamit szeretném előre tudni de akkor inkább felhívok egy nőgyógyászt ha itt csak erre számíthat az ember
2014. ápr. 28. 23:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy azoknak a tapasztalataira voltam kiváncsi akik már abbahagyták a fogamzásgátlót mert ez nem ritka jelenség.
2014. ápr. 28. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ritka, de mindenhol le van írva, hogy mik lehetnek, és ez az oldal is hemzseg az ilyen kérdésektől. VÁLTOZÓ, kedveském. Valóban tanácsos a szünet, de 3 évente, és van, aki tizenévig is szedi folyamatosan. Nem fogom leírni újra a nyolcezer lehetséges tünetet, késést, satöbbit, én is most tettem le, és tudok olvasni a neten, plusz tudok beszélni az orvosommal. Foglald el magad.
2014. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek szedted három évig, ha fogalmad nincs, mik történhetnek, mikor abbahagyod? S miért nem jársz éves kontrollra, és nőgyógyászhoz konzultációra, ha nem tudod, hány évente kell szünet? Jaj.
2014. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebből honnan jön hogy nem járok orvoshoz? Megkérdezi minden rendben van e mikor volt az utolsó menzeszem és kész. Istenem ez a lekezelő hangnem nagyon feljebb valónak képzelhetitek magatokat mert sziveskedtek válaszolni egy kérdésre ha nem tetszik ugord át nem kell itt szapulni az embert
2014. ápr. 28. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Úh, te milyen ostoba vagy... amikor megkérdezi, hogy minden rendben-e, akkor mondjuk feltehetnéd a kérdésed. Az orvos önmagától nem fogja megkérdezni... Neked vannak kérdéseid, problémáid, neked kell kérdezni. Az orvos azért van. Nem pedig itt kérdezgetni és hőbörögni, ha valaki nem érdemi választ ad. Kedveském!
2014. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 logisz válasza:

Miért kell igen hangnemben válaszolni? Ennél idiótább kérdések is elhangzottak itt... Kíváncsi valamire és kész, nem kell egyszerre bunkózni!


Amúgy én is nem régen hagytam abba, nekem azóta görcsöl a hasam, nem vészes. Nekem erre gyógyteát javasoltak, meg persze türelmet, mert el fog múlni. Más nem igen van.

2014. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!