Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mensim 3ik napjan kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mensim 3ik napjan kezdtem fogamzasgatlot szedni, de a 2-3. szem ota egyfolytaban hanyingerem van, faj a gyomrom, tegnap ota meg mintha meg akarna jonni fajogat a hasam. Meg 7 szem van hatra. Abbahagyhatom?

Figyelt kérdés

A mensim 3ik napjan kezdtem fogamzasgatlot szedni, de a 2-3. szem ota egyfolytaban hanyingerem van, faj a gyomrom, tegnap ota meg mintha meg akarna jonni fajogat a hasam. Meg 7 szem van hatra. Ma voltam az orvosnal ezzel, mondtam hogy szerintem a gyogyszer miatt van, mert akkor kezdödtek a tunetek, amikor elkezdtem szedni, es hogy megsem szeretnem. Elegge beparaztam.. Igazabol azert mentem hogy most abbahagyhatom e, de ö felirt egy masikat, hogy ezzel folytassam majd, de en egyaltalan nem akarom szedni, mert felek hogy mas gyogyszerrel is ugyanigy rosszul lennek, es azt mondta hogy vegyek tesztet is, mert lehet, hogy terhes vagyok. Vettem tesztet, ami negativ lett, de en megis aggodok..


Marcius 28an penteken elvoltunk a fiukammal, de nem tette be teljesen, mert megse akartam, szoval nem volt szex.

Aprilis 5en szombaton, szexeltunk, es akkor ramverte. Ekkor kicsit izgultam, hogy mi van ha.. De utana megjott aprilis 13an, vasarnap, 3 nappal korabban, mint ahogy kellett volna.

A 3. mensi napjan, kedden, kezdtem el szedni a gyogyszert, mert enm volt meg kivalta, nem szamoltam ra hogy elöbb megjon. Szombat delelött csinaltuk gumival, de enm ment el. Ma megcsinaltam a tesztet, ami szerint nem vagyok terhes, most van okom aggodni? Illetve most abbahagyhatom a gyogyszert, mert enm vagyok jol tole, vagy fejezzem be ezt a levelet?


2014. ápr. 28. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd végig, elvileg a második levélnél már nem lehetne semmilyen panaszod. De mivel felírt egy másikat azzal folytathatod is, és annak nem feltétlen lesz mellékhatása.
2014. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem szeretnem szedni, mert mar ez a masodik gyogyszer amikkel gondjaim vannak, es ez elegge elbatortalanitott.. Most abbahagyhatom, vagy ki kell birnom meg ezt a levelet?
2014. ápr. 28. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt csináld, amit az orvos tanácsolt, ne azt, amit itt egy random ember mond neked!
2014. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!