Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha bevettem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bevettem az első szem fogamzásgátlót, mert azt hittem megjött, de mégse?

Figyelt kérdés
Ma bevettem az első szem fogamzásgátló tablettát, mert azt hittem, hogy megjött. Most szedek először fogamzásgátlót. Amikor wc-n voltam barnás folyásom volt, így szokott kezdődni, gondoltam szerencsére időbe észrevettem most. Felraktam egy tampont. Aztán ahogy hazaértem suliból bevettem az első szemet és csak utána cseréltem, de mégse jött meg. Ilyenkor mi a teendő? Szedjem tovább? Vagy ha tényleg megjön akkor vegyem be a 2. szemet? Valaki segítsen! Köszönöm előre is.

2013. nov. 19. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már szedd tovább. Annyi, hogy ebben az esetben az első hónapban célszerű még gumit is használni, mert így nem hat rögtön.
2013. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ma délelőtt megjött, a tabit meg este 8kor vettem be. Nem tudom ez változtat-e valamin.
2013. nov. 20. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azt én se. Kérdezz meg egy dokit. De ha nagyon nem akartok még gyereket, akkor ki lehet bírni még egy kis ideig védekezéssel :)
2013. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!