Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendőm? Lehet baj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm? Lehet baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elkövettem egy elég nagy bakit. Később olvastam el a fogamzásgátlò betegtájékoztatòját mint ahogy cselekedtem. A rezia nevű gyògyszert szedtem. 4 placebo tabi alatt volt kis vérzésem.Utánna ugye 7 napos szünet következett volna vagyis én ùgy tudtam...Most tartok az 5. Gyògyszermentes napnál amikor megtudtam hogy egyből kellett volna szedni tovább a bogyòkat nem kell szünetet tartani. Nos azòta kb minden nap szexeltünk...félek hogy most ebből baba lehet. Ti mit gondoltok? Illetve hogyan tovább? Most akkor hogyan szedjem tovább? Kérek mindenkit ne leszidjon mert tudom hogy hülyeséget csináltam. Köszönöm

2014. ápr. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegeskedés helyett menj el holnap dokihoz akinek ezt elmondod és megmondja, hogy mi legyen!
2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűha ez nagyon nagy baj!! Nagy esélyed van a terhességre...
2014. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez elég szomorú, mármint hogy a nőgyógyász, aki felírta neked, nem mondta ezt el... hiába van benne a betegtájékoztatóban, nekem is említette az orvos, mikor felírta, hogy ez ilyen típusú. Mondjuk elég felelőtlen dolog úgy elkezdeni szedni bármilyen gyógyszert, hogy előtte nem olvasod végig az egész betegtájékoztatót... de most már nem nagyon tudsz mit csinálni, menj el az orvosodhoz és kérd ki az ő véleményét, valamint néhány hét múlva tesztelj...
2014. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!