Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e ebből valami nagy baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunorr kérdése:

Lehet-e ebből valami nagy baj?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek Március 31.én jött meg, és Április 16.án(tegnap előtt) pettingeltünk. Előváladékos volt az ujjam, de nem emlékszem hogy előtte beletöröltem-e valamibe..:( És azután megujjaztam... Lehet-e ebből valami nagyobb probléma? Tudom hogy leugatás következik. De itt parázok már Szerda óta :( Valaki megtudna nyugtatni valamivel? Köszönöm.

2014. ápr. 18. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebből semmi gond nem lesz :)
2014. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
100%? :( Tiszta stressz vagyok...
2014. ápr. 18. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet probléma, de azért elég kicsi az esélye. Vegyetek egy tesztet és akkor meg tudtok nyugodni ti is.
2014. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lesz mert nagyon ideges vagyok.
2014. ápr. 18. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azért is kicsi az esélye, mert gondolj bele, hogy még akkor se esik mindenki teherbe, ha beleélveznek, pedig akkor elég erősen kilövell a sperma. Így meg, ha az előváladék tartalmazott is spermát nem biztos, hogy eljutott odáig, szóval én szerintem nem lesz baj. 3. voltam
2014. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor se esne teherbe, ha 2 mp-re a farkadat nyomtad volna be... azért nem olyan egyszerű ez, na meg kell a pénisznek az a pumpálása..
2014. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen olvastam hogy meg kell adni a spermiumnak a löketet hogy elérjen addig...ami ugyebár csak akkor jöhet létre ha a hüvelybe elélveznék...
2014. ápr. 18. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? a szexhez érettnek kell lenni.. és nem mindentől parázni
2014. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok..
2014. ápr. 18. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz "kisbaby", ne aggódj! :-)

Egyébként meg hiába vennétek most tesztet, úgysem mutatná ki! Hogy miért??


(Először is a spermiumok bejutnak a hölgyemény szervezetébe és ott várják, hogy találkozzanak a petesejttel. Előfordulhat, hogy akár 2-3 napig is várnak rá, mert éppen nincsen peteérés. Ha félidőben történt az “akció” akkor jó eséllyel 1 napon belül összetalálkoznak a spermiumok és a petesejt, majd megtörténik a fogantatás.


Ezt követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a hölgyemény vérében.)


De titeket ez veszély nem fenyeget! :-) Nyugi, csak tájékoztatásként írtam le! :-)

2014. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!