Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy terhes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtünk le a barátommal, nekem ez volt az első. Két hónapja szedek fogamzásgátlót, az első hónapot végigvéreztem, majd le kellett váltanom másfajta tablettára. Azt most már olyan 2 hete szedem. Menstruációm volt. Tegnap bevettem szokásosan fél7kor a tabit, majd olyan fél10kor történt meg. Belémélvezett.


Mekkora az esélye a teherbeesésnek?


(bocsánat a tudatlanságomért, és hálásan köszönöm az értelmes válaszokat!)



2014. ápr. 17. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nincs esélye.
2014. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Semmi esély nincs rá.
2014. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És ha egy hete antibiotikumot szedtem? Viszont csak kettő szemet, mivel mellekhatásai voltak.

Bár már az egy hete volt, már nem szedem, csak magában a fogamzásgátlót. Nem lehet, hogy még mindig hatással volt rá?


Amúgy köszönöm, el se hiszitek, hogy megnyugtattatok :D :)

2014. ápr. 17. 10:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen tudatlan vagy, akkor minek szexelsz?

tájékoztatót elolvastad?

2014. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy el :) Viszont én se tudhatok mindent :)

A tájékoztatón ott van, hogy milyen antibiotikumos anyagok semmisítik a fogamzásgátló hatását, viszont az én antibiotikum doboza már nincs meg, szóval neten próbáltam utánanézni az anyagainak, kevés sikerrel.

Viszont azt már egy hete szedtem, és tényleg csak két szemet, szóval ezért kételkedem, hogy bármilyen hatással is lehetne a fogamzásgátlóra. És kíváncsi voltam a tapasztaltabbak véleményére :)

2014. ápr. 17. 10:29
 6/12 anonim ***** válasza:
az antibiotikum nagyban hat a fogamzásgátlóra. én csinálnék tesztet pár nap múlva...
2014. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 szem antibiotikum is gyengiti... Csinalj tesztet 2 het mulva.
2014. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha az az egy szem antibiotikum már 1 hete volt?
2014. ápr. 17. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen!!

EGYETLEN EGY SZEM antibiotikum utána minimum 1 hétig kiegészítő védekezés KELL!

2014. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Snooch ***** válasza:

Igen, már egy szem is gyengíti a hatását és teljesen mindegy, hogy hány nappal ezelőtt vetted be azt az egy szemet.


Aktus után 2 héttel csinálj egy tesztet.

2014. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!