Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok? FONTOS!

Figyelt kérdés
A baratommal ma szeretkeztunk, de valoszinuleg hibas volt a gumi, ezert kiszakadt. Meg nem elvezett el, amikor eszrevettuk, hogy ki van szaladva. Ra kb 2 es fel orara bevettem esemeny utani tablettat. Viszont van meg egy problema, hogy elmeletileg ezekben a napokban vagyok a legtermekenyebb. Igy mennyi az eselye a terhessegnek?
2014. ápr. 4. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha esemény utáni megvolt akkor nincs esély rá.
2014. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Kezdhitetek festeni a gyerekszobát.
2014. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SZinte semmi.Nyugi.
2014. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ertem koszonom a valaszokat:) masodik, kis vicces voltal
2014. ápr. 4. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
jó lenne ha dugi már megtanultál mit látjuk ...egy picit gondolkoni is megtanulnál...
2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolso, te meg jo lenne ha megtanulnal irni:D es olvasni is, mert irtam hogy a gumi volt gyarihibas, es azert van ez az oldal hogy kerdezzenek az emberek. De nem neked fogok magyarazkodni, ha valami nem tetszik nem kell irni se. koszi
2014. ápr. 4. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha bevettél esemény utánit, akkor gyakorlatilag semmi!!!

Ha nem élvezett el és kiszakadt akkor sem lenne túl sok,de így biztosra mentél!!!

2014. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom a valaszt:)
2014. ápr. 4. 19:14
 9/10 anonim válasza:
na terhes lettél ? engem érdekelne :)
2014. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerencsere nem:)
2014. ápr. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!