Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm lindynette fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lindynette fogamzásgátló tabletátt szedte de véletlen kihagyott 2 napot menyi az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
50%. Vagy igen, vagy nem.
2014. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"véletlenül kihagyott" - anyám borogass. Hogy lehet a fogamzásgátlót véletlenül kihagyni? Én mindig tudtam, mikor kell bevennie a barátnőmnek a gyógyszerét és még rá is kérdeztem!
2014. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
No vagyok, nagyon sokat dolgozom es millioszor elfelejtettem. Utana vegig gumi volt. Sajnos megesik, pedig 2 telefonom es a ferjem is jelez minden este.. Megesik, en pedig meg nem estem meg!
2014. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ezt én sem értem és az utolsó hozzászólót meg főleg nem, hogy két telefon és még emberi emlékeztető után, hogy lehet elfelejteni? Nekem is be van állítva a telefonomban, de van amikor már látom, hogy mindjárt annyi az idő magamtól beveszem. Ha pedig nem, akkor jelez a telefon és akkor abban a pillanatban kell bevenni és akkor nem lesz elfelejtve.


És mivel ez már egy tavalyi kérdés, azóta már biztos kiderült rá a válasz, de egyébként attól is függ, hogy a ciklus mely napján felejtette el bevenni: ez le van írva minden betegtájékoztatóban, hogy ha ekkor és ekkor, akkor mennyi esély van rá, kell-e aggódni.

De két szem elfelejtése mindig rosszabb mint egyé...

2015. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!