Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka a kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a kevés menstruációnak?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátló tablettát, ettől függetlenül a menzeszem mindig időben megjön +/- egy nap. Most is időben megjött, azonban nagyon kevés volt, 10-én jött meg este 10-kor, és mára már csak icipici barnázás van. A 2. nap is összesen egy tampon telt meg, azon kívül kevés volt nagyon, ez azért furcsa, mert általában 2. napon mindig megtelnek a tamponok..párommal mindig használunk óvszert, vastag óvszert, nem vékonyat, és mindig leellenőrizzük hogy kiszakadt-e, és sose bennem megy el. Nem tudom mi lehet az oka a kevés menzesznek, félek a terhességtől. Más jel nincsen, a mellfeszülés elmúlt ahogy megjött, és nem változott semmi ezen kívül. L20
2014. ápr. 15. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne félj, teljesen normális. Van mikor kevesebb, nekem is szokott ilyen lenni. Amúgy 5 nap az teljesen normális menstruációnak, ha pedig megjött akkor tuti nem vagy terhes. 20L
2014. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem úgy van, ahogy az első írja.


Addig igen, hogy az 5 nap bőven normális, de maga a tény, hogy megjön, még nem zárja ki a terhességet.

Előfordul, hogy valaki a terhessége elején még menstruációszerűen vérzik. Ennek több oka lehet:

[link]


Éppen ezért, ha a megszokottól eltér és van esély a terhességre, akkor érdemes tesztelni.

2014. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem meg 3 napos szokott lenni, első nap erős, második nap úgy, harmadik a barnázás. és nem vagyok terhes :)
2014. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem ment el sosem benned akkor nem lehetsz terhes, ez normális.

amúgy nekem 3 napig tart19/L

2014. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es: h a rakba ne lehetne terhes?!?

Aki szexel, annak mindig van ra esélye, akárhogyan is védekezik!!!

Mennyi buta ember van..:(

2014. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!