Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 36-8. (legyen 37. ) napon még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36-8. (legyen 37. ) napon még korai orvoshoz menni, ha nem jött meg? Dilisnek tart?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, fogamzságátlót szedtem, és nem állt még úgy tűnik helyre, és jövő hetet mondott, de engem már idegesít, és ha eddig nem jött, nem is fog szerintem. Legközelebb kedden tudnék menni. Akkor felírna valamit rá, aztán végre újra kezdhetném szedni a fog.gátlót.
2014. ápr. 9. 21:50
 1/6 Ladislavdeal ***** válasza:
Barátnőmnek 34 nap után jött meg, volt stressz de rendesen.
2014. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm a 39. napnál jár. De mi azon stresszelünk, hogy ne is jöjjön meg. Már egy éve próbálunk összehozni egy babát, remélem végre sikerült. :)
2014. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fogamzásgátlót szedsz, akkor mindig ugyanakkor kellene h megjöjjön... ha nem jön, akkor gáz van.. márpedig ezek 21 naposak... tehát az azt követő 7 napos szünetben kellett volna h megjöjjön... ha az elején vagy az egésznek, akk lehet nem nagy gond, deeee... ha nem, akkor igen.. ömm:S
2014. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek, szedtem, és szednék újra, ha végre megjönne, volt több hónap szünetem. ... :( Azóta abbahagyás után jött meg, meg márciusban, hónapokkal később. Meg most kellene...
2014. ápr. 10. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem kellene most elkezdeni ha ennyire bekavart...
2014. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdemes volt feltennem a kérdést, választ egyáltalán nem kaptam, csak offokat, és butaságokat.

Azért köszia fáradozást...

2014. ápr. 10. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!