Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen korai lenne tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen korai lenne tablettát szednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vesztettem el a szüzességem, és szeretnék tablettát szedni, csak nem vagyok biztos abban, hogy nem-e korai. Tudom, hogy úgy nagyobb biztonságban érezném magam, és kevesebb gond lenne a gumival, azon kívül mindenképpen jobb lenne a barátomnak is. Ti mikor kezdtetek el fogamzásgátlót szedni?


2013. aug. 18. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm 16 éves kora óta szedi (most 2 éve).


F/18

2013. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 éves kortól már lehet.
2013. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedjed csaaaak. 4 év múlva úgysem lesz mi megjöjjön aztán :D
2013. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mekkora egy köcsög vagy...
2013. aug. 18. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Abszolút szomorú hogy 17évesen hagyod hogy a pasi beléd lőjjön, te meg gyógyszerezd magad.


Ha szeret a párod kibírja gumiban is. Picit gondolkozz már, nem kell mindig behajolni a pasidnak.

2013. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" azon kívül mindenképpen jobb lenne a barátomnak is "


Elég szar gondolat.

2013. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a pasim miatt csinálom. Mármint ő nem kényszerít, jó neki így is, ahogy van, de tudom, hogy jobb lenne neki anélkül, ez tök nyilvánvaló. És miért is szomorú?
2013. aug. 18. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most, 18 évesen kezdtem el használni a hüvelygyűrűt.

Az, hogy korai- e...neked kell érezned. De ha nem akarod, akkor ne szed.

2013. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom óta szedem,most 22 vagyok.Semmi bajom nincs tőle,ezek a mai gyógyszerek már teljesen mások,mint a 20 évvel ezelőttiek.


Nem híztam,nincs egyéb más kellemetlen más mellékhatás.Sőt...

Beszéld meg anyukáddal és a dokival,akihez mentek.És ha úgy érzed vágj bele.


Semmi nem rosszabb annál,hogy ha esetleg nincs óvszer,akkor emiatt kelljen lemondani egy kis élvezetről,vagy felelőtlenül mégis szexelni,aztán meg görcsölni,hogy ugye nem vagyok terhes.Ezzel elsősorban magadat véded,nem a pasi kedvében jársz.

Nekem nagy megnyugvás volt,hogy ÉN védekezem a tőlem telhető legjobb módon.És így tutira nem végzem 17 évesen a tinimamik körében...

2013. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!