Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan beszéljem meg anyukámma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg anyukámmal a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Mindenképp meg kell, hogy beszéljem vele, mert ki szeretném vizsgáltatni magam. Viszont két bajom van... ő mindig

mindent meg akar osztani apukámmal és úgy, hogy én beszéljem meg vele... de még anyukámtól se merem megkérdezni, nem hogy apukámtól. És azért nem merem, mert nagyon nem örülnek, hogy szexuális életet élek... mindig nagyon szigorúan fogtak. Ezek után nem tudom, hogy hogyan állnának ehhez. (Már lassan 1 éve együtt vagyunk, és nagyjából 9 hónapja élünk nemi életet).

L/17



2013. aug. 17. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát amíg nem lesz saját jövedelmed, nem tudsz fogamzásgátlót venni. És ez olyan érettségi után lesz legrosszabb esetben, mert addig nem nagyon alkalmaznak téged sehol és igaz 3 havonta kell megvenni, de elég drága.

Így javaslom mély levegő, és mond el, hogy a biztonságos együttsét érdekében szeretnél fogamzásgátló tablettát szedni, mert még fiatal vagy egy babához, és be szeretnéd fejezni az iskolát, és majd főiskolára/egyetemre menni :)

2013. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondd el nekik, h azt nem tudják befolyásolni h élj-e nemi életet vagy sem, de az h biztonságosan, az kicsit rajtuk is múlik! Ebben szeretnéd a segítségüket kérni:

1. ha sokat szexeltek, akkor olcsóbb, mint a gumi

2. ha rendszeresen szeded és állandó partnered van, akkor biztonságosabb is

3. nem kell vele minden actionnál baszakodni és rettegni h elszakad, na meg nem kényelmetlen :)


Hajrá!

2013. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem el, hogy nem mondtam el anyának, és barátommal megbeszéltem, hogy fizeti, nem volt drága, 3000 alatt volt az ára, de úgy tudom, hogy vannak jóval drágábbak is. DE jobb ha megbeszéled anyuddal :)
2013. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!