Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 17 éves lányomnál fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves lányomnál fogamzásgátlót találtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy eddig majdnem mindent megbeszéltünk és most,ezért csodálkozom. 2,5 éve van barátja és igaz,hogy azt sosem beszéltük meg,hogy szűz-e még,de szerintem egyértelmünek kellett vennem,hogy nem.Mielött bárki megkövezne,hogy mit kerestem a holmija között ő kért meg,hogy vegyek ki valamit a tásájából és ott találtam.Aztán pakoltam a ruhát és találtam más 'egyéb' érdekes dolgokat is..

Nem szóltam neki még és most azon gondolkodom,hogy szóvá tegyem-e? 3 hete lett 17. Egyátalán,hogyan írhattak fel neki gyógyszert? Nem tartom egészségesnek,hogy iyen fiatalon szedi.Egy nagy fiam van és elég tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm.

47/N


2014. ápr. 3. 00:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
ne is haragudj de akkor apuka agyában nem stimmel valami, ha azt gondolja hogy csak mert az ő pici lánya, akkor már egy 2,5 éves komoly tinikapcsolatban szűz...
2014. ápr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom, szégyelld magad. Olyan nincs, hogy "pakoltam" meg "megkért hogy vegyek ki valamit és ott találtam", kutattál a cuccai között, csak gyáva vagy elismerni. Sok 17 éves bedrogozva, részegen fetreng hozzájuk hasonlóan idióta fiúkkal, a te lányos meg uramisten, fogamzásgátlót mer szedni egy több éves komoly kapcsolatban, és többé-kevésbé határozott elképezése van arról hogy mit szeret a szexben. Abszolút semmi közöd egyikhez sem, ha már voltál olyan patkány, hogy kutakodtál, akkor hallgass róla mélyeket. Apuka meg jó beteg lehet, ha előfordulhat az hogy a lánya cuccai között megtalálja a gondolom azért nem szem előtt tartott vibrátort meg bilincset. Ne tedd szóvá.
2014. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves idegen!

Ne legyen tanácstalan, hiszen ez természetes dolog a fiatalok körében.

Az a baj, hogy nem tette szóvá Önnek, hiszen akkor nem elég bensőséges anya-lánya kapcsolat van közöttük. :)

Nem mondanám a legegészségesebb dolognak azt, hogy szedi.. De inkább védekezik normálisan, és nem meggondolatlan:)

ha 2,5 éve van barátja, akkor meg pláne elfogadott.. :)

Inkább a gyógyszert szedje, minthogy belefusson egy nem várt babába ilyen fiatalon..

Ne tegye szóvá, hiszen vannak még olyanok akiknek ciki az anyukájukkal beszélni erről, mert nem tudják milyen választ kapnak és félnek a következményektől! :)

Egyébként én is szedem 18 éves létemre és semmi probléma nincs ezzel! :)

2014. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
tiszta vicc nekem lesz gyerekem nem fogok sose túrkálni ha megkér és megtalálnék 1 ilyet nem szólnék ő dolga védekezik felelősség teljes már majdnem felnőtt nő van 1 2.5 éves kapcsolata minek neki szólni csak rosszul érezné magát ezt ugye te sem szeretnéd?:)
2014. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sincs benne. A fogamzásgátló mondjuk nem biztos, hogy egészséges, de egy vibrátor és egy bilincs manapság természetes dolog. Én 17 voltam, amikor szereztem egy bilincset és azóta is gyakran használatban van. (L/24)
2014. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes beszélni vele.

Mondd el neki hogy hogy találtd meg(csak a tablettát!) tehát nem turkáltál a cuccai közt.aztán azt hogy örülsz hogy ilyen felelősségteljes. Mivel kételyeid is vannak mondd el őket, kérdezd meg hogy volt e mellékhatás, csináltak-e vérvételt(főleg hogy te bevéreztél tőle). Mondd neki hogy nyugodtan fordulhat hozzád ,ha valami baj van, és mondd el neki még egyszer, hogy örülsz milyen felelősségteljes. Szerintem így nem árthat a kapcsolatotoknak. véletlenül se förmedj rá, vagy kíváncsiskodj a többi dologról. :)

2014. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!