Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 17 éves lányomnál fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves lányomnál fogamzásgátlót találtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy eddig majdnem mindent megbeszéltünk és most,ezért csodálkozom. 2,5 éve van barátja és igaz,hogy azt sosem beszéltük meg,hogy szűz-e még,de szerintem egyértelmünek kellett vennem,hogy nem.Mielött bárki megkövezne,hogy mit kerestem a holmija között ő kért meg,hogy vegyek ki valamit a tásájából és ott találtam.Aztán pakoltam a ruhát és találtam más 'egyéb' érdekes dolgokat is..

Nem szóltam neki még és most azon gondolkodom,hogy szóvá tegyem-e? 3 hete lett 17. Egyátalán,hogyan írhattak fel neki gyógyszert? Nem tartom egészségesnek,hogy iyen fiatalon szedi.Egy nagy fiam van és elég tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm.

47/N


2014. ápr. 3. 00:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Tedd vissza, mert ha nem találja, kötheted a sálat meg a kiskabátokat.


Mit szólnál? Azt, hogy büszke vagy a lányodra, hogy nem eszetlen módon szexel, hanem gondol erre is.

2014. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nyíltan mond ki amit gondolsz a szituációról, mit érzel, mit éreztél, és beszéd meg a lányoddal.
2014. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Bízz a lányodban, hiszen te nevelted. Ha 2,5 éve van barátja akkor ne aggódj....próbáld meg a dolgok jó oldalát nézni, hogy nem fekszik össze fűvel-fával ahogy sok korosztályabeli hanem az állandó barátjával csinálja. Szerintem ne kérdezz rá, ha úgy érzi, ő maga fog beszélni veled erről. És szerintem ne aggódj....:)
2014. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a pozitív oldalát: legalább védekezik!


Egyébként biztos, hogy szólnék neki, hogy megtaláltam. Nem üvölteném le a fejét (legalábbis megpróbálnám), de arról mindenképpen elbeszélgetnék vele, hogy tudja-e a lehetséges mellékhatásokat, észlelt-e magán, kivizsgálták-e rendesen mielőtt felírták. Ha ez utóbbi nem történt meg, akkor biztos, hogy "elráncigálnám" egy orvoshoz, már csak azért, mert én nem szedhetem, trombózishajlamom van, amit ugyebár simán örökölhetett.

2014. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
most ezen mit kell aggódni? így a legkizártabb, h teherbeesik. az más kérdés, h nem egészséges, de ebbe most ne menjünk bele.
2014. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy beszélek vele mert én például bevéreztem tőle..

És a többi 'dologgal' amit találtam..azt,hogy emésztenétek meg?

2014. ápr. 3. 00:31
 7/26 anonim ***** válasza:

"így a legkizártabb, h teherbeesik."


Már ha tudja, hogy hogy kell helyesen szedni! Nem úgy, mint az itt kérdezősködő fiatalok és kevésbé fiatalok többsége.

2014. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A többi dolgot nem részletezted! Elég sok minden lehet.
2014. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

feltételeztem, h tudja h h kell szedni... de persze, de nem árt elmondani neki. én meg majdnem otthagytam a fogam, mert a kedves dokik lusták voltak kivizsgálni, pedig 4-nél is voltam... sőt még ők háborogtak h mit váltogatom itt őket... ahh..


az egyéb dolgokat hagyd! az az ő hálószobatitkuk!

2014. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
'játékszerek'..ha érted..:)
2014. ápr. 3. 00:37
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!